اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950705138660025

سود سال مالی 94 پرداخت می شود

سود بیمه سرمد در بانک صادرات

کد: 13950705138660025

https://goo.gl/nlPGyI

، تهران , (اخبار رسمی): سود سهامداران شرکت بیمه سرمد مربوط به سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه 1394 از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود.

پرداخت سود

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات، براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت  بیمه سرمد پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه 1394از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از یکم مهرماه سال95 آغاز شده است.

در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوط به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت کنند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.

بر اساس این گزارش، پرداخت سود یاد شده، تنها توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران شرکت بیمه سرمد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های: 22034065تماس گیرند.

شایان توجه است؛ بخش عظیمی از شرکت های فعال در بورس سود سهام قابل پرداخت به سهامداران خود را به دلیل قابلیت و ظرفیت های الکترونیکی مطلوب و متنوع بانک صادرات ایران از طریق این بانک پرداخت می کنند.

گفتنی است بانک صادرات ایران با 2576 شعبه در سراسر کشور، 500هزار دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، صدور بیش از 60 میلیون کارت الکترونیکی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی و به صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331طبق قوانین آن زمان با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال که پرداخت نیمی از آن هم با تعهد پرداخت نیمی دیگر، قابل پذیرش اداره ثبت شرکت ها با شماره 3832 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه