اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950705139220378

در رقابت های قهرمانی آسیا

ایران در ناین‌بال از دستیابی به مدال باز ماند

کد: 13950705139220378

https://goo.gl/Xgy5Pt

، تهران , (اخبار رسمی): ملی‌پوشان بیلیارد ایران در رشته ناین بال انفرادی به مصاف حریفان خود رفتند و در ادامه از دستیابی به مدال در این رشته بازماندند.

ایران در ناین‌بال از دستیابی به مدال باز ماند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، نخستین دوره رقابت‌های ورزش‌های بیلیاردی قهرمانی آسیا سوم تا یازدهم مهر ماه به میزبانی کشور امارات (فجیره) در رشته‌های اسنوکر 15 توپ، تیمی، شش توپ، ناین بال انفرادی، ناین بال تیمی و ایت بال چینی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

محمدعلی پردل در دومین روز رقابت‌های ورزش‌های بیلیاردی قهرمانی آسیا در رشته ناین بال به مصاف عبداله الشماری رفت و با نتیجه 9 بر 8 به پیروزی رسید و به مرحله یک چهارم پایانی صعود کرد. وی در این مرحله برای دومین مرتبه در مقابل هان هاکسیانگ حریف قدرتمند چینی  قرار  گرفت و 9 بر 3 بازی را واگذار کرد و حذف شد.

علی مقصود  دیگر ملی‌پوش پاکت بیلیارد ایران با قبول شکست 9 بر 6 در مقابل محمد شریف فلسطینی از دور این رقابت‌ها کنار رفت  و تیم ایران در رشته ناین بال انفرادی موفق به کسب مدال نشد.

تیم ملی بیلیارد  ایران با حضور سهیل واحدی، امیر سرخوش، آرمان دیناروند و مهران ارشادی در رشته اسنوکر، محمدعلی پردل، علی مقصود، کاوه زرعکانی در رشته پاکت بیلیارد، ساسان لشکری در رشته بیلیارد سه توپ  ودر بخش بانوان  اکرم محمدی، بهناز اقدم، نادیا کامران، در رشته اسنوکر و  مریم ایزدی، پریسا منگلی، اکرم محمدی  در رشته ناین بال در این رقابت‌ها حضور دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون بولینگ و بیلیارد و بولس

فدراسیون بولینگ و بیلیارد و بولس جمهوری اسلامی ایران، در سال 1380 تاسیس شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش