اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950705139545638

در استان اصفهان برگزار شد

کمیسیون برنامه ریزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

کد: 13950705139545638

https://goo.gl/XLPx02

، تهران , (اخبار رسمی): هفتمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اصفهان به ریاست عقدایی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و جانشین رئیس کمیسیون استان برگزار شد.

برنامه ریزی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی  ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در این جلسه که با حضور همه اعضای ستاد و با ریاست ایزدی دبیر کمیسیون و مدیرکل امنیتی انتظامی استان برگزار شد، آیین‌نامه‌های اجرایی در خصوص صورت‌جلسات کشفیات کالا بررسی شد.همچنین حاضران در خصوص اقدامات جهاد کشاورزی و مدیریت بازرسی اصناف به بحث و بررسی پرداختند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار