کد: 13950706141055638

کشف 10 میلیارد ریال لوازم تحریر قاچاق در تهران

کد: 13950706141055638

https://goo.gl/RqVimk

، تهران , (اخبار رسمی): عوامل پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز ویژه شرق استان تهران موفق به کشف 10 میلیارد ریال لوازم تحریر قاچاق شدند.

کشف 10 میلیارد ریال لوازم تحریر قاچاق در تهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی  ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان پردیس با شناسایی یک انبار در این شهرستان، با اخذ دستور قضایی به محل مورد نظر وارد شدند.

در بازرسی از این انبار، سه سوله مملو از انواع کاغذهای خارجی، کاتر، ماژیک، ماکت هلندی، خودکار ساخت کشور کره و چین و لوازم تحریر خارجی به مقدار تقریبی 10 هزار عدد کشف شد.
این اموال که فاقد مدارک معتبر گمرکی بود، به ظن قاچاق کشف و ضبط و سوله‌ها نیز برابر دستور قضایی پلمپ شد.
شایان ذکر است ارزش اموال مکشوفه حدود 10 میلیارد ریال می باشد و پرونده مقدماتی تشکیل و به همراه مالک به مراجع قضایی ارسال شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.