اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950706141320025

بانک صادرات محقق کرد

صنعت بانکداری حامی مددجویان کمیته امداد امام(ره)

کد: 13950706141320025

https://goo.gl/JvLqke

، تهران , (اخبار رسمی): عملکرد بانک صادرات ایران در عرصه اشتغال زایی و توانمند سازی مددجویان این نهاد ارزشمند است و انتظار می رود این روند شتاب بیشتری داشته باشد.

کمیته امداد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) در آیین امضای تفاهم نامه همکاری با این بانک افزود: در سال جاری بانک صادرات ایران متعهد به اعطای هزار و 300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی و توانمند سازی مددجویان این نهاد شده است که این رقم در حل بخشی از مشکلات و رسیدن به اهداف توانمند سازی مددجویان اثر بخش خواهد بود.

بنا بر این گزارش سیاوش زراعتی، مدیرعامل بانک صادرات ایران نیز با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه برای اشتغالزایی مددجویان این نهاد بسیار با اهمیت است، گفت: بانک صادرات تلاش می کند بیشتر از تعهد و سهمیه خود به مددجویان این نهاد برای ایجاد اشتغال و توانمند سازی آنان در سال جاری تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کند و در این زمینه آمادگی هرگونه همکاری را دارد.

 فتاح در ادامه این نشست با تقدیر از همکاری و همراهی بانک صادرات ایران در ارائه تسهیلات قرض الحسنه به جامعه هدف کمیته امداد، اضافه کرد: کمیته امداد با دریافت تسهیلات از بانک صادرات توانسته تاکنون 115 هزار طرح اشتغالزایی ایجاد کند که منجر به خروج 75 هزار مددجو از چرخه حمایتی این نهاد شده است.

رئیس کمیته امداد گفت: توانمندسازی خانواده های تحت پوشش، مهم ترین رویکرد کمیته امداد است و این نهاد با ایجاد مشاغل خرد و کوچک زمینه خروج مددجویان را از چرخه حمایتی فراهم می کند، براساس برنامه ریزی های انجام شده، امسال پنج درصد از جمعیت جامعه هدف با توانمندسازی کاهش خواهد یافت که بانک ها در این خصوص نقش مهمی خواهند داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی و به صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331طبق قوانین آن زمان با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال که پرداخت نیمی از آن هم با تعهد پرداخت نیمی دیگر، قابل پذیرش اداره ثبت شرکت ها با شماره 3832 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه