اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950709143355638

در استان البرز با اولویت کالاهای آرایشی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی و لوازم خانگی

همایش مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه برگزار شد

کد: 13950709143355638

https://goo.gl/nIGuox

، تهران , (اخبار رسمی): همایش مبارزه با قاچاق کالا وارز در سطح عرضه با اولویت کالاهای لوازم خانگی، آرایشی وبهداشتی و تجهیزات پزشکی با مشارکت سازمان تعزیرات حکومتی استان، اتاق اصناف، جمع کثیری از نمایندگان واحدهای صنفی وفعالان این عرصه در سالن همایش های میلاد کرج برگزار شد.

همایش مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه برگزار شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی  ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ،این همایش با محوریت دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا وارز استان البرز در راستای اجرای طرح ملی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح عرضه و به منظور اطلاع‌رسانی، تعامل وپیشگیری از ورود، عرضه و مصرف کالاهای قاچاق برگزار شد.
در این مراسم بارانی، معاون پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان تعزیرات حکومتی کل کشور به تبیین اهداف طرح از نگاه ملی پرداخت.
همچنین زارعی نژاد دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه قاچاق کالا و ارز استان البرز، جوهری معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری، غفارزاده معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و کریمی رییس اتاق اصناف مرکز استان دیگر سخنرانان این مراسم جهت تبیین اهداف طرح در سطح استان البرز بودند.شایان ذکر است این همایش‌ها در هفته های آتی با سایر واحدهای صنفی نیز برگزار خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش