اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950711146285622

رقابت های کشتی ساحلی، بازی های آسیایی ویتنام

قهرمانی ایران با کسب 2 مدال طلا و یک مدال نقره

کد: 13950711146285622

https://goo.gl/BEBi6T

، تهران , (اخبار رسمی): در پایان رقابت های کشتی ساحلی بازی های آسیایی در شهر دانانگ ویتنام تیم ایران با کسب 2 مدال طلا و یک مدال نقره به مقام قهرمانی رسید.

قهرمانی ایران با کسب 2 مدال طلا و یک مدال نقره

به گزارش اخباررسمی به نقل روابط عمومی فدراسیون کشتی، در روز دوم و پایانی این مسابقات امید حسن تبار در وزن 80 کیلوگرم با شکست نمایندگانی از چین، مغولستان، پاکستان و تایلند صاحب مدال طلا شد.، و در وزن 90 کیلوگرم سید محمد ساداتی مقابل رقبایی از قرقیزستان، قطر، افغانستان و چین به پیروزی رسید اما در دیدار فینال برابر حریفی از پاکستان مغلوب شد و به مدال نقره دست یافت.

به این ترتیب تیم ایران با کسب دو مدال طلا، محمد نادری در وزن 70 کیلوگرم و امید حسن تبار در وزن 80 کیلوگرم و یک مدال نقره محمد ساداتی در وزن 90 کیلوگرم به مقام قهرمانی رسید.، سرمربی گری این تیم برعهده فردین معصومی دارنده مدال های نقره و برنز کشتی آزاد جهان است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران

کشتی در ایران یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها ست و ریشه در تاریخ و سنت‌های ایرانی دارد به طوری‌که معمولاً به عنوان ورزش ملی ایران از آن یاد می‌شود. کشتی از دوران باستان در ایران تمرین می‌شده و در میان سبک‌های گوناگون ملی و محلی کشتی پهلوانی فراگیرترین سبک آن بوده‌است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش