اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950712148735363

در مراسم پرداخت چک خسارت دو قلاده یوزپلنگ اعلام شد

بیمه دانا قهرمان ملی

کد: 13950712148735363

https://goo.gl/Gg9Q1U

، تهران , (اخبار رسمی): در مراسم اهدای کمک مالی جدید بیمه دانا به پروژه حفاظت از یوز پلنگ آسیایی در دفتر توسعه ملل متحد درتهران، از شرکت بیمه دانا به عنوان قهرمان ملی یاد شد.

بیمه دانا

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بیمه دانا در این مراسم که عصر روز یازدهم مهرماه جاری با حضور بیژن صادق، نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بیمه دانا و اعضای هیئت همراه و نیز خانم آناماری کارلسن معاون دفتر توسعه ملل متحد برگزار شد، چک یک میلیارد ریالی خسارت این شرکت بابت تلف شدن دو قلاده یوزپلنگ توسط مدیر عامل بیمه دانا به معاون دفتر توسعه ملل متحد در تهران اهداء شد.

  در این مراسم صادق نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بیمه دانا طی سخنانی ضمن ابراز خشنودی از ایفای مسئولیت اجتماعی در پروژه حفاظت از یوز پلنگ آسیایی گفت: هدف ما جلوگیری از حوادث مشابه و حرکت به سمت حفاظت بیشتر از گونه های کمیاب جانوری است، از این رو در طول چند سال گذشته تا کنون ،این شرکت مبلغ دو میلیارد ریال بابت تلف شدن چهار قلاده یوزپلنگ به دفتر توسعه ملل متحد در ایران پرداخت کرده است .

در این مراسم خانم آناماری کارلسن معاون دفتر توسعه ملل متحد، شرکت بیمه دانا را در حوزه حفاظت از محیط زیست پیشرو دانست و با قهرمان ملی توصیف کردن این شرکت اظهار داشت: دفتر عمران ملل متحد حدود 15 سال است که با همکاری دولت ایران در زمینه حفاظت از محیط زیست و پروژه یوز پلنگ آسیایی همکاری می کند.

وی، تقویت و حمایت از محیط بانان، افزایش مناطق حفاظت شده در دنیا، مشارکت دادن بخش خصوصی در حوزه حفاظت از محیط زیست و جلب مشارکت سازمان های مردم نهاد را از رویکردهای این سازمان عنوان و ابراز امیدواری کرد کمک های بیمه دانا به سایر حوزه های محیط زیست هم تعمیم یابد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه دانا

بیمه دانا در بیست و دوم خرداد ماه سال 1353 با مشارکت بیمه Commercial Union انگلیس بصورت شرکت سهامی عام با سرمایه بخش خصوصی تأسیس شد و در تیرماه 1358 براساس مصوبه شورای انقلاب و دولت موقت به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی اعلام شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

محیط زیست