اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950713149555363

رییس انجمن صنفی موسسان مهدهای کودک خبر داد:

مهدهای کودک استان تهران،تحت پوشش بیمه دانا

کد: 13950713149555363

https://goo.gl/Jcnoxd

، تهران , (اخبار رسمی): مهدهای کودک استان تهران تحت پوشش انواع خدمات بیمه ای شرکت بیمه دانا قرار می گیرد.

بیمه دانا

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، سید احمد رضا محمدیان مدیر عامل کانون توسعه و همیاری مهدهای کودک استان تهران و رئیس انجمن صنفی موسسان مهدهای کودک ، ضمن ابراز خشنودی از انعقاد قرارداد با بیمه دانا گفت: طبق این قرارداد حدود 500 مهدکودک در استان تهران با جمعیتی بالغ بر 25 هزار کودک تحت پوشش خدمات بیمه ای بیمه دانا قرار خواهند گرفت.

وی با اشاره به روند انعقاد قرارداد با بیمه دانا گفت: از حدود یک سال قبل به لزوم داشتن بیمه استاندارد در مهدهای کودک پی برده بودیم، از این رو با انجام کار پژوهشی در سطح استان و کشور، شرایط بیمه نامه ها را به صورت پیش فرض طراحی و عملیاتی کرده و سپس آن را به شرکت های بیمه ارسال کردیم که سرانجام بعد از طی شدن روند قانونی و اجرایی آن، از بین 19 شرکت بیمه، بیمه دانا با توجه به عملکرد گذشته و توانایی مالی مطلوبی که دارد، برنده این مناقصه شد.

محمدیان، نقش بیمه را در ارتقای ضریب امنیتی کودکان بسیار مهم و تأثیر گذار عنوان کرد و خواستار همکاری و تعامل مناسب بیمه دانا برای خدمت رسانی بیمه ای به مهدهای کودک شد.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه دانا

بیمه دانا در بیست و دوم خرداد ماه سال 1353 با مشارکت بیمه Commercial Union انگلیس بصورت شرکت سهامی عام با سرمایه بخش خصوصی تأسیس شد و در تیرماه 1358 براساس مصوبه شورای انقلاب و دولت موقت به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی اعلام شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه