اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950714151576220

طرح شرکت فرا ایده یار آریا در حوزه کودک و نوجوان رونمایی شد

آغاز فعالیت وب سایت پرنت یار

کد: 13950714151576220

https://goo.gl/qbsjWm

، تهران , (اخبار رسمی): سایت اینترنتی پرنت یار در جهت شفاف سازی و ارتقای کیفیت ارائه خدمات و کالا در حوزه ی کودک و نوجوان و یاری رسانی به والدین در انتخاب و فرزند پروری رونمایی شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

آغاز فعالیت وب سایت پرنت یار

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی فرا ایده یار آریا، وبسایت پرنت یار با هدف  یاری رسانی به والدین در انتخاب مدرسه، موسسه، کالا  و همچنین ارائه مقالات آموزشی مفید، مشاوره و پرسش از تابستان 1395 فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون برای استفاده مشتریان و علاقه مندان قابل دسترسی است.

با تاکید بر اهداف مذکور،در این وبسایت بخش‌های انتخاب مهد و مدرسه، انتخاب موسسات خدمات آموزشی ، کمک آموزشی، پرورشی فرهنگی و ورزشی، ارائه دانستنی ها، سرگرمی و تغذیه و همچنین آخرین اخبار و رویدادها قابل دسترسی بوده و امکاناتی از قبیل مشاوره و پرسش و پاسخ ، آزمون های روانشناسی و بخش دانلود محتوای جذاب و کاربردی مانند کتب درسی جدید و قدیمی در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

به همین منظور است که رضا کیمیاگری مدیرعامل فرا ایده یار آریا ضمن ابراز امیدواری به رفع خلاء های موجود درارتباط بین فعالین حوزه ی کودک و نوجوان و جامعه ی اولیا و همچنین ارتقای سطح کیفی خدمات فعالان از طریق گردش آزاد اطلاعات گفت: هدف از راه اندازی وب سایت پرنت یار در ابتدا کمک به اولیا در انتخاب مدرسه بود که با گذشت زمان کمی از شروع به کار به واسطه کانال های ارتباطی با اولیا و فعالین به سرعت خود را با نیاز اولیا  همسو کرده و بخش های متعددی به امکانات وب سایت افزوده شد.

وی ادامه داد: این بخش ها شامل توسعه گستره معرفی موسسات در قدم اول  بوده و در قدم های بعدی بنا به نیاز والدین و معلمان، با بهره گیری از مشاورین روانشناس مجرب امکان ارائه مشاوره آفلاین و آنلاین نیز فراهم شد.

مدیرعامل این سایت آموزشی خدماتی به  اهدف اولیه در این خدمات اشاره کرد و افزود: تامین محتوای سالم، مفید ، کاربردی و غیر تکراری یکی از اهداف اولیه در این خدمت به شمار می رود زیرا در بیشتر وب سایت ها از این نوع شاهد محتوای تکراری و کپی برداری شده بوده که ضمن سلب اعتماد مطالعه کنندگان ، وجهه خوبی را برای مخاطبان ایجاد نمی کند.

وی همچنین  همگامی مجموعه با نیاز اولیاء و مربیان را از مهمترین سیاست‌های این سایت برشمرد و اعلام کرد: پس این رونمایی به دنبال افزودن سرویس های هیجان انگیز و کاربردی بر مبنای نیازمندی های هر دو گروه مخاطبین یعنی اولیا  و فعالین حوزه ی کودک و نوجوان خواهیم بود به همین منظور است که علاقمندان در حوزه تربیتی و علاقمند به مسائل کودک و نوجوان می توانند به وب سایت پرنت یار به نشانی parentyar.com  و مراجعه کرده و مطالب مورد نظر خود را دریافت کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پرنت یار

پرنت بار بستری برای راهنمایی،گفتگو و نظرسنجی جمعی در زمینه انتخاب مدرسه،انتخاب موسسات و مراکز خدمات مرتبط با فرزندان و انتخاب کالاهای مناسب حوزه ی کودک و نوجوان با هدف شفاف سازی و ارتقا سطح کیفی ارائه خدمات در این حوزه.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حراج و تخفیف