اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950714151656038

«سینما نیمکت» در میل ولی

کد: 13950714151656038

https://goo.gl/IaZdu1

، تهران , (اخبار رسمی): فیلم سینمایی «سینما نیمکت» به کارگردانی محمد رحمانیان در جشنواره بین المللی فیلم میل ولی به نمایش درمی آید.

«سینما نیمکت» در میل ولی

به گزارش اخباررسمی به نقل روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، در سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم میل ولی فیلم «سینما نیمکت» به روی پرده خواهد رفت. 

این فیلم که پخش بین المللی آن به عهده بنیاد سینمایی فارابی است، تا کنون در بخش اصلی رقابتی جشنواره جهانی فیلم مونترال و برنامه اختتامیه جشنواره فیلم‌های آسیایی رم شرکت کرده است.

شایان ذکر است در گزارش های چند روز اخیر درباره جشنواره فیلم میل ولی که در سال‌های اخیر اهمیتی روزافزون پیدا کرده است، به حضور قوی سینمای ایران در این رویداد بین المللی با فیلم های «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی، «سینما نیمکت» ساخته محمد رحمانیان و «زمین دارد نفس می کشد» ساخته علی عیسی پور اشاره شده و فیلم «سینما نیمکت» با عنوان «بزرگداشتی خارق العاده برای داستانگویی» مورد تجلیل قرار گرفته است.

سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم میل ولی 15 تا 25 مهر سال جاری در ایالت کالیفرنیا برگزار می شود،

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد سینمایی فارابی

بنیاد سینمایی فارابی سازمانی است غیردولتی و غیرانتفاعی که تحت نظارت وزارت ارشاد اسلامی به عنوان یکی از بازوهای اجرایی سیاست‌ها و جهت‌گیری‌های فرهنگی، هنری امور سینمایی کشور اداره می‌شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر