اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950718155300025

در شعب بانک صادرات انجام می شود

پرداخت سود سهامداران شرکت نفت بهران

کد: 13950718155300025

https://goo.gl/OZT7m2

، تهران , (اخبار رسمی): سود سهامداران شرکت نفت بهران مربوط به سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه 1394 از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود.

سود

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات، براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت نفت بهران پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه 1394از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از امروز( 17مهرماه سال95) آغاز شده است.

به همین منظور سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوط به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت کنند و یا به سایر حساب های خود انتقال دهند.

بر اساس این گزارش، پرداخت سود یاد شده، تنها توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران شرکت شرکت نفت بهران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 22277615تماس گیرند.

شایان توجه است؛ بخش عظیمی از شرکت های فعال در بورس سود سهام قابل پرداخت به سهامداران خود را به دلیل قابلیت و ظرفیت های الکترونیکی مطلوب و متنوع بانک صادرات ایران از طریق این بانک پرداخت می کنند.

گفتنی است؛ بانک صادرات ایران با 2576 شعبه در سراسر کشور، 500هزار دستگاه پایانه فروش متصل به حساب های این بانک، صدور بیش از 60 میلیون کارت الکترونیکی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی و به صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331طبق قوانین آن زمان با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال که پرداخت نیمی از آن هم با تعهد پرداخت نیمی دیگر، قابل پذیرش اداره ثبت شرکت ها با شماره 3832 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه