اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950718155605638

کشف کالای قاچاق در استان تهران

کد: 13950718155605638

https://goo.gl/VLdqIw

، تهران , (اخبار رسمی): دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران از کشف مقادیری کالای قاچاق در غرب این استان خبر داد.

کشف کالای قاچاق در استان تهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز،  عوامل پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی ویژه غرب استان تهران در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در بازرسی از یک دستگاه خودرو موفق به کشف 730 عدد دیش، 2 هزار و 280 عدد ال ان بی  و یک هزار و 600 عدد روسری قاچاق مجموعا به ارزش بیش از 3 میلیارد ریال شدند.

کشف ماشین‌آلات راه‌ سازی خارجی شامل 3 دستگاه گریدر به ارزش تقریبی 12 میلیارد ریال از دیگر اقدامات عوامل پلیس مبارزه با قاچاق کالا وارز آگاهی ویژه غرب استان در شهرستان اسلامشهر بوده است. 

این گریدرها فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکی هستند.

بر اساس این گزارش این عوامل در عملیات دیگری موفق به شناسایی و دستگیری یک نفر قاچاقچی حین انتقال مقادیری مشروبات الکلی خارجی و دست‌ساز توسط یک دستگاه خودرو شدند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون