اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950719155985372

عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران:

بانک های نوآور برنده بازار پول هستند

کد: 13950719155985372

https://goo.gl/MvG532

، تهران , (اخبار رسمی): برتری عملیاتی، نوآوری در محصول و صمیمیت با مشتریان، در بازار رقابتی امروز زمینه‌ ساز موفقیت یک بانک می‌شود.

بانکداری

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک ملی، سید ولی اله فاطمی اردکانی عضو هیأت مدیره این بانک گفت: در فضای رقابتی موجود هر بانکی که بهترین طرح و پیشنهاد را به مشتری ارائه دهد، برنده است، بنابراین باید در جذب مشتری پیشقدم باشیم و به سراغ آنها برویم.

وی ادامه داد: ایجاد ارتباط صمیمی با مشتریان یکی از ارکان مشتری‌مداری است و با ایجاد این ارتباط و شناخت نیازهای مشتریان و رفع آنها می‌توانیم به موفقیت برسیم و شاهد تداوم و ماندگاری مشتریان در بانک باشیم.

 همچنین اصلان کریمی مدیر امور شعب منطقه دو کشور نیز در این مراسم گفت: همکاران باید با اهداف سازمان آشنا بوده و با استفاده از فرصت‌ها به سمت اهداف تعیین شده از سوی بانک حرکت کنند.

وی با اشاره به نقش مهم مدیران در بانک گفت: مدیران باید با هدایت مجموعه خود بتوانند بر مشکلات غلبه و کارکنان را به سمت و سوی حرفه ای گرایی سوق داده و جرأت و شهامت تصمیم گیری در آنها را افزایش دهند. وحید رضا صمد زاده رئیس اداره امور شعب استان سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم گزارشی از عملکرد اداره امور شعب ارائه و ابراز امیدواری کرد با تدبیر مدیران ارشد و همت کارکنان پرتلاش استان شاهد ارتقای بیش از پیش نام بانک ملی ایران خواهیم بود.

در این نشست که با حضور عضو هیأت مدیره، مدیر امور شعب منطقه دو کشور، رئیس اداره کل سازمان و روش‌ها و با شرکت مسئولان حوزه‌ها و شعب اداره امور شعب این استان برگزار شد، عملکرد شش ماهه واحد مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفته و از متصدیان برتر با اهدای لوح و جوایز قدردانی به عمل آمد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملی

اولین مدیر عامل بانک ملی دکتر کورت لنیدن بلات و معاون او فوگل به همراه 70 کارشناس از کشور آلمان به ایران آمدند. سرمایه اولیه بانک 20 میلیون ریال بود که فقط 8 میلیون آن پرداخت شد و در سال 1314 سرمایه بانک به 300 میلیون ریال و در سال 1331 به دومیلیارد ریال افزایش یافت که تمام آن پرداخت شده است . این سرمایه در حال حاضر با افزایشی که در سال 91 داشت حدود 100 هزار میلیارد ریال می باشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه