اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950724158385590

سرمایه گذاری 1100 میلیارد تومانی مخابرات در تهران

کد: 13950724158385590

https://goo.gl/Gn4ukq

، تهران , (اخبار رسمی): از سال 92 تاکنون 1100 میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان تهران داشته ایم و تلاش داریم تا منطقه تهران را به پیشگام اجرای ره نگاشت تحول مخابرات تبدیل کنیم.

سرمایه گذاری 1100 میلیارد تومانی مخابرات در تهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات استان تهران، صیدی که در جلسه منطقه ای مخابرات ایران در تهران سخن می گفت ، ضمن اعلام مطلب فوق افزود: اکثر واگذاری ها در استان تهران به روز است و فقط 9 هزار مشترک مانده اند که آن ها هم به مرور صاحب خط تلفن خواهند شد.

مدیر منطقه تهران با بیان اینکه سامانه پاسخگویی را اصلاح و به نقطه خوبی رسانده ایم گفت: در همه مراکز، پاسخگویی به صورت آنی و فوری است و در برنامه پشتیبانی سریع را تدوین کرده ایم .

وی گفت :12 هزار و 800 کیلومتر فیبر نوری در تهران داریم که آماده بهره برداری است.

وی با یبان اینکه استان تهران در اجرای ره نگاشت تحول باید پیشگام باشد، گفت: ما می توانیم الگوی دیگر مناطق باشیم.

مدیر منطقه تهران افزود: مخابرات تهران در مدیریت هزینه ها و بخش مالی موفق بوده و در تحقق eps عملکردی بهتر از پیش بینی داشته ایم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مخابرات استان تهران

شرکت مخابرات استان تهران (سهامی خاص) ، یکی از شرکت های زیرمجموعه ی شرکت مخابرات ایران در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که در قلمرو استان های تهران و البرز با طراحی ، ایجاد، بهره برداری ، توسعه و نگهداری شبکه های تلفن ثابت، انتقال داده ، سرویس های ارزش افزوده و خدمات مرتبط برای رفاه جامعه و پاسخ به نیازهای ICT مشتریان حقیقی و حقوقی ، با تکیه بر فناوری و دانش روز، زیرساخت های گسترده و مطمئن شبکه ، کارکنان متخصص و متعهد با رعایت استانداردها در چارچوب اساسنامه فعالیت می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]