اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950725160090025

توسط بانک صادرات

سمینار توسعه صنایع دریایی برگزار می شود

کد: 13950725160090025

https://goo.gl/Fxl1xg

، تهران , (اخبار رسمی): سمینار توسعه صنایع دریایی با حضور بانک صادرات برگزار می شود.

صنایع دریایی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک صادرات، سمینار «اقتصاد مقاومتی، توسعه دریا محور و چالش های تامین مالی» باحضور صاحبنظران، کارشناسان، فعالان اقتصادی صنایع دریایی و مدیران و کارشناسان بانک صادرات دوشنبه در کیش برگزار می شود.

این سمینار با هدف نقش آفرینی و بستر سازی بیشتر در عرصه اقتصاد دریا و توسعه صنایع مربوط به آن برگزار و طی آن تفاهم نامه های همکاری بین این بانک و صندوق توسعه صنایع دریایی و برخی از سازمان ها و بانک های دیگر به امضاء خواهد رسید.

بر اساس این گزارش، بانک صادرات ایران با توجه به اهمیت و نقش حمل و نقل و ارتباطات دریایی در رونق اقتصادی، تجهیز و به روز رسانی ناوگان حمل و نقل و ایفای نقش موثرتر در صنعت دریایی کشور را در دستور کار خود قرار داده است.

شایان توجه است، این سمینار یک روزه که با حضور مدیران اجرایی، اساتید دانشگاه ها، فعالان تجاری و اقتصادی و با همت صندوق توسعه صنایع دریایی برگزار می شود، ساختارهای نوین تأمین مالی و توسعه صنایع دریایی، افزایش مشارکت بخش خصوصی، راه های برطرف کردن چالش های پیش رو و روان سازی و چابک سازی فرایند تامین مالی را مورد بحث و تبادل نظر قرار می دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی و به صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331طبق قوانین آن زمان با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال که پرداخت نیمی از آن هم با تعهد پرداخت نیمی دیگر، قابل پذیرش اداره ثبت شرکت ها با شماره 3832 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش