اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950726161175363

توسط بیمه دانا آغاز شد

صدور بیمه نامه زائرین عتبات عالیات برای اربعین

کد: 13950726161175363

https://goo.gl/0rRPJi

، تهران , (اخبار رسمی): بیمه دانا طی انعقاد تفاهمنامه بیمه زائرین اربعین حسینی با وزارت کشور، صدور بیمه نامه زائرین عتبات عالیات اربعین حسینی را آغاز کرد

اربعین

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بیمه دانا بیژن صادق نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت گفت: وزارت کشور با امضای تفاهمنامه ای بیمه دانا را به عنوان بیمه گر زائرین اربعین حسینی معرفی کرد.

وی افزود: کلیه زائرین اربعین حسینی (بیمه شدگان) در مقابل خطر فوت به هر علت، نقص عضو و از کار افتادگی دائم و قطعی(کلی و جزئی) ناشی از حوادث مشمول بیمه و همچنین درمان در طول مدت پوشش بیمه ای از زمان ورود به کشور عراق تا زمان ترک آن و یا زمان حضور در پایانه های مرزی زمینی حداکثر به مدت 21 روز هر کدام زودتر اتفاق بیفتد، تحت پوشش بیمه عمر، حادثه و درمان بیمه دانا قرار دارند.

صادق با اشاره به نحوه پرداخت خسارت به بیمه شدگان گفت: در صورت بروز هرگونه خسارت، بیمه شده مکلف است مراتب را حداکثر تا تاریخ 1395/12/10به بیمه گر اعلام و متعاقب آن مدارک و مستندات را ارسال کنند ضمناً دفاتر شرکت بیمه دانا (مجری قرارداد) در کشور عراق آماده خدمت رسانی شبانه روزی به زائران گرامی هستند.

مدیرعامل بیمه دانا با تأکید بر شرایط مناسب پوشش بیمه عمر، حادثه و درمان زائرین گفت: زائرین اربعین حسینی می توانند در ایام پیش رو جهت تهیه بیمه نامه به سامانه سماح به آدرس اینترنتی https://samah.haj.ir  مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، راهنمای کامل ثبت نام در سامانه سماح قابل مشاهده است.

بر اساس این گزارش، اطلاعات تکمیلی درباره بیمه نامه زائران اربعین حسینی سال 1395 در پایگاه اطلاع رسانی بیمه دانا به نشانی www.dana-insurance.com و سامانه سماح سازمان حج و زیارت به نشانیhttps://samah.haj.ir  در دسترس است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه دانا

بیمه دانا در بیست و دوم خرداد ماه سال 1353 با مشارکت بیمه Commercial Union انگلیس بصورت شرکت سهامی عام با سرمایه بخش خصوصی تأسیس شد و در تیرماه 1358 براساس مصوبه شورای انقلاب و دولت موقت به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی اعلام شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه