اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950727162565372

در شعب منتخب

بانک ملی ایران خدمات بورسی ارائه می‎کند

کد: 13950727162565372

https://goo.gl/bPzbGy

، تهران , (اخبار رسمی): خدمات بازار سرمایه در شعب منتخب بانک ملی ایران به مشتریان ارائه می‌ شود.

بورس

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، خدمات شامل اخذ کد بورسی، معاملات انواع اوراق بهادار، معاملات آنلاین سهام، خرید و فروش اوراق مشارکت، خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی، خرید و فروش اوراق تسهیلات مسکن، صدور و ابطال واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری، معاملات آتی سکه، معاملات انواع محصولات در بورس کالا و انرژی است.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به این شعب فعالیت‌های مورد نظر خود را به راحتی و با صرف زمان کمتر، سرعت بیشتر، آرامش خیال و به دور از غوغای ترافیک و رفت و آمد درون شهری انجام دهند.

 قابل ذکر است شعب مرکزی، میرداماد (مهرملی)، بورس اوراق بهادار، استاد معین، باغ فردوس، خشایار، تهرانپارس، نادری، بازار، فردوسی و سعادت آباد آماده ارائه این خدمات به مشتریان است.

 به همین منظور و برای کسب اطلاع از فهرست آخرین شعبی که به ارائه این خدمات مشغولند می‌توانید به سایت بانک ملی ایران به آدرس www.bmi.ir و یا سایت شرکت کارگزاری بانک ملی ایران به آدرس www.bmibourse.com مراجعه شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملی

اولین مدیر عامل بانک ملی دکتر کورت لنیدن بلات و معاون او فوگل به همراه 70 کارشناس از کشور آلمان به ایران آمدند. سرمایه اولیه بانک 20 میلیون ریال بود که فقط 8 میلیون آن پرداخت شد و در سال 1314 سرمایه بانک به 300 میلیون ریال و در سال 1331 به دومیلیارد ریال افزایش یافت که تمام آن پرداخت شده است . این سرمایه در حال حاضر با افزایشی که در سال 91 داشت حدود 100 هزار میلیارد ریال می باشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه