اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950727162675363

ازسوی بیمه دانا با هدف تشریح ابعاد قانون جدید

سمینار تخصصی بیمه شخص ثالث برگزار شد

کد: 13950727162675363

https://goo.gl/gjeMmq

، تهران , (اخبار رسمی): اولین سمینار تخصصی بیمه های اتومبیل شرکت بیمه دانا با موضوع قانون بیمه شخص ثالث مصوب سال 1395 برگزار شد.

بیمه شخص ثالث

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بیمه دانا این سمینار توسط مدیریت بیمه های اتومبیل  روز یکشنبه بیست و پنجم مهرماه برای یکصد و سی نفر از کارشناسان خسارت و صدور و مسوولین شعب سراسر کشور در تهران برگزار شد.

در این دوره ضمن اعلام و تشریح جزییات مقررات مصوب این قانون سیر تحولات و تغییرات این بیمه اجباری در صنعت بیمه کشور و تاثیرات قانون بر آن و همچنین اقدامات و الزامات قانونی که واحدهای اجرایی با آن مواجه هستند تبیین و به سوالات و ابهامات شعب پاسخ داده شد.

مدرسین این دوره وحیدرضا باختری ، ایرج قدیری و علیرضا صمدی بودند و با توجه به استقبال شرکت کنندگان و اینکه آیین نامه های قانون اخیر این رشته در دست تهیه و تصویب است، دوره های آتی پس از تصویب و ابلاغ آنها و بمنظور همسویی واحدهای اجرایی این شرکت در اجرای دقیق و صحیح قانون و مقررات و همچنین جبران خسارات زیاندیدگان حوادث رانندگی و بیمه گذاران این شرکت و در راستای اجرای اوامر بیمه مرکزی به عنوان مقام ناظر بر اجرای قوانین و مقررات بیمه های بازرگانی کشور برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، در این سمینار علاوه بر تبیین آخرین مقررات حاکم بر بیمه شخص ثالث، سیاستها و دستورالعملهای اجرایی بیمه های اتومبیل شرکت بیمه دانا و سایر  مسائل مربوطه نیز به بحث گذاشته شد.

بیمه های اتومبیل با داشتن نیمی از سهم کل پرتفوی صنعت بیمه کشور مهمترین و تاثیرگذارترین رشته در بین انواع بیمه های بازرگانی مطرح است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه دانا

بیمه دانا در بیست و دوم خرداد ماه سال 1353 با مشارکت بیمه Commercial Union انگلیس بصورت شرکت سهامی عام با سرمایه بخش خصوصی تأسیس شد و در تیرماه 1358 براساس مصوبه شورای انقلاب و دولت موقت به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی اعلام شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه