اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950728163136407

آغاز بیست و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو از فردا

کد: 13950728163136407

https://goo.gl/h28Ad4

، تهران , (اخبار رسمی): دور رفت مسابقات لیگ واترپلو کشور از امروز (چهارشنبه) آغاز می شود.

آغاز بیست و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو از فردا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ دور رفت مسابقات لیگ واترپلو کشور از روز چهارشنبه 28 مهرماه 1395 با حضور 7 تیم آغاز خواهد شد.
در اولین مسابقه ساعت 15:30 تیم های نیروی زمینی ارتش و نفت امیدیه رو در روی هم قرار می گیرند. جدال نایب قهرمان و تیم سوم فصل گذشته لیگ برتر  می تواند دلیلی بر افزایش حساسیت و زیبایی بیشتر این رقابت باشد. داوری این دیدار بر عهده نادر غفوری و محمدرضا محمدی است و ناظر بازی محمد هادی بیک خواهد بود.
اما از ساعت 17:00 تیم های سایپا و نفت‌وگازگچساران رو در روی هم قرار می گیرند. تیم سایپا در صورتی اولین دوره حضور خودش را در لیگ تجربه می کند که نفت‌وگازگچساران علاوه براینکه امسال همان ترکیب بومی را داراست چند بازیکن را از مناطق دیگر برای تقویت خود جذب کرده. داوری این دیدار بر عهده مسعود رضوانی و شهروز شریفیان خواهد بود و ناظر بازی علی آقاجان محب است.
در سومین و آخرین دیدار از هفته اول لیگ واترپلو کشور مدافع عنوان قهرمانی تیم دانشگاه آزاد اسلامی با تیم اصفهان بازی خواهد کرد. تیم دانشگاه آزاد اسلامی توانسته ترکیب و پیکربندی تیم خودش را از فصل قبل حفظ کند و همین طور تعدادی بازیکن در پست های مورد نیازش جذب کند، این تیم امید دارد که باز هم بتواند در این دوره روی سکو قهرمانی قرار گیرد. داوری این دیدار بر عهده مسعود آقالطیفی و بابک حسامیان است و ناظر بازی بهرام توکلی خواهد بود.
برنامه زمانبندی هفته نخست بیست و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو:
چهارشنبه(95/7/28)- تهران مجموعه ورزشی شهید شیرودی
   نیروی زمینی ارتش – نفت امیدیه      ساعت 15:30
    سایپا – نفت‌وگازگچساران                 ساعت 17:00
    دانشگاه آزاد اسلامی – اصفهان         ساعت 18:30
در پایان لازم به ذکر است تیم استخر شهید نوفلاح با قرعه استراحت در هفته اول بازی نخواهد کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلوی جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو جمهوری اسلامی ایران مخفف IRSF از نهادهای حاکم در امر ورزش‌های شنا، شیرجه و واترپلو در ایران است و زیرنظر وزارت ورزش و جوانان به فعالیت می‌پردازد همچنین تحت نظارت فینا نیز است. تا سال 1314 در سراسر ایران حتی یک استخر شنا هم نبود و فقط در اردوگاه نظامی اقدسیه تهران یک استخر برای آموزش شنا به دانشجویان دانشکده افسری ساخته شده بود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش