اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950801165366044

استقبال ایتالیایی هااز سرمایه گذاری در پتروشیمی جم

کد: 13950801165366044

https://goo.gl/wxjjI6

، تهران , (اخبار رسمی): جمعی از سرمایه گذاران بزرگ ایتالیا پیرامون سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران با مدیران پتروشیمی جم رایزنی و گفتگو کردند.هدف این گروه از سرمایه گذاران ایتالیایی از حضور در ایران بررسی زمینه های سرمایه گذاری در حوزه نفت و پتروشیمی ایران از طریق بانک های بزرگ اروپایی است.

استقبال ایتالیایی هااز سرمایه گذاری در پتروشیمی جم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی پتروشیمی جم ، مدیرعامل پتروشیمی جم در این نشست با استقبال از سرمایه گذاری ایتالیایی ها در صنعت پتروشیمی ایران اظهار کرد:ما قصد داریم فعالیت های خود را در حوزه های مختلف توسعه دهیم به همین دلیل هم علاقه مند به همکاری با سرمایه گذاران خارجی برای ایجاد واحدهای جدید در شرکت هستیم.

مهندس میرافضلی تصریح کرد: ما بنا داریم که دو واحد PDH و PP  را در شرکت ایجاد نماییم و احداث این واحد ها فرصت مناسبی برای حضور سرمایه گذاران خارجی در صنعت پتروشیمی ایران است و حاضریم ضمانت های لازم هم برای سرمایه گذاران خارجی تامین نماییم تا آسوده خاطر در صنعت پتروشیمی ایران سرمایه گذاری کنند.

مدیرعامل پتروشیمی جم تاکید کرد: ما در گذشته تجربه خوبی را از همکاری با ایتالیایی ها در فولاد مبارکه اصفهان داشته ایم که منجر به سود متقابل دو طرف ایرانی و ایتالیایی شد و امیدوارم این تجربه این بار در پتروشیمی جم تکرار شود.

در ادامه این نشست آقای ارنستو پائولیو که سرپرست این گروه از سرمایه گذاران ایتالیایی بود با اظهار خوشحالی از حضور در پتروشیمی جم اظهار کرد: با کمال میل علاقه مند به فعالیت اقتصادی در ایران هستیم و حاضریم برای سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران از بانک های بزرگ اروپایی نیز استفاده کنیم تا یک همکاری بلند مدت با شما را آغاز کنیم.

وی افزود: ما از پیشنهاد شما برای سرمایه گذاری بر روی واحد های PDH و PP پتروشیمی جم استقبال می کنیم و به سرعت این پیشنهاد شما را بررسی و اقدام خواهیم کرد و امیدوارم در آینده نزدیک با جلسات بیشتر با شما به یک تفاهم در این زمینه با یکدیگر برسیم.

گفتنی است آقای ارنستو پائولیو عضو هیت مدیره باشگاه اینتر میلان ایتالیا و مدیرعامل سابق سومین بانک بزرگ اروپا و از سهامداران شرکت فیات می باشد که به همراه گروهی از فعالان اقتصادی ایتالیا به ایران سفر کرده اند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پتروشیمی جم

شرکت پتروشیمی جم که به اختصار JPC نامیده می شود یکی از بزرگترین واحدهای تولید الفین در جهان، یکی از طرح های توسعه ای شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران در سال 1378 در منطقه آزاد پتروشیمی پارس در عسلویه بوده‌است که عمدتا به منظور تولید الفین ها و پلی اتیلن های سبک خطی و سنگین تاسیس گردیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، انرژی و صنایع وابسته