اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950802166330090

آمارها از تاثیرگذاری همزمان تبلیغات آنلاین و آفلاین بر مشتری خبر می دهد

افزایش فروش کالا با تکنیک‌های آنلاین بازاریابی

کد: 13950802166330090

https://goo.gl/tY9IxR

، تهران , (اخبار رسمی): نتایج بررسی های آماری از فروش و روش های بازاریابی نشان می‌دهد که نرخ فروش یک کالا از طریق فضای آنلاین وتبلیغات تلویزیونی، 16درصد بالاتر از دیگر روش‌های فروش برای شرکت‌ها مفیدبوده است.

تاثیرگذاری همزمان تبلیغات آنلاین و آفلاین بر مشتری

به گزارش اخباررسمی به نقل از ای‌نتورک، ممکن است برای شما پیش آمده باشد تا با دیدن یک بیلبورد تبلیغاتی، به سرعت نام آن برند را در گوشی هوشمند خود جستجو کنید یا اینکه در حین تماشای یک برنامه تلویزیونی به دنبال حاشیه‌های پشت صحنه آن در شبکه‌های اجتماعی باشید.

درچنین مواردی، رابطه میان تبلیغات و بازاریابی در فضای آنلاین و راهکارهای تبلیغات آفلاین برقرار شده  و همین موضوع نشان می‌دهد که درک میزان تاثیرگذاری مثبت آنها بر یکدیگر به‌صورت بیشتری دیده شده است.

حال اگر در مورد رابطه بسیار قوی این دو فاکتور قانع نشده‌اید، لازم است تا با ارائه اعداد و ارقام مستند نسبت به این موضوع مطلع شوید؛ زمانی که یک فرد، از طریق فضای آنلاین و همچنین به‌ واسطه تبلیغ تلویزیونی هدف‌گیری می‌شود، 16درصد نرخ فروش(نرخ تبدیل) بیشتر را به وجود می آورد.

برپایه تحقیقات کارشناسی،51درصد افراد هم قبل از خرید فیزیکی در فضای آنلاین تحقیق می‌کنند و 50درصد فروش‌های حضوری نیز به خاطر تاثیر بازاریابی آنلاین بر روی افراد صورت می‌گیرد. 

بر اساس این گزارش، اجرای راهکارهای تبلیغات و بازاریابی در فضای آنلاین، این امکان را برای فعالان کسب‌وکار فراهم می‌کند تا اطلاعات بیشتری از فعالیت‌های شرکت را به مخاطبان خود بدهند تا از امکانات محصولات و خدمات آنها آگاه شوند.

به همین دلیل، بسیاری از کسب و کارها به سمت و سوی پیشبرد موازی کمپین‌های آفلاین با آنلاین حرکت می‌کنند و چنین رویکردی، میزان اثرگذاری کمپین‌های تبلیغاتی را چند برابر می‌کند.

زیرا کسب‌وکارها به کمک راهکارهایی چون تبلیغات چاپی، محیطی و تلویزیونی، عموم مردم را هدفگیری کرده و به برندسازی می‌پردازند و در کنار این راهکارها، برای اثرگذاری و افزایش میزان فروش، از تبلیغات آنلاین استفاده می‌کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویکرد نوین  تبلیغاتی می توانید در این صفحه ویدیویی مرتبط را تماشا کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ای‌نتورک ( Anetwork )

Anetwork یک فراهم کننده خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران است که در سال 89 و براساس نیاز جامعه به تبلیغات در فضای مجازی سرویسی جدید را ایجاد کرد تا آگهی دهندگان بتوانند تبلیغات در فضای مجازی را مدیریت کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]