اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950803167975638

دولت به‌دنبال مبارزه جدی با قاچاق کالا و ارز است

کد: 13950803167975638

https://goo.gl/Y4j2L0

، تهران , (اخبار رسمی): سخنگوی قوه قضائیه در یکصد و سومین نشست خبری خود با خبرنگاران گفت: اگر بخواهیم از رکود اقتصادی خارج شویم باید با هر نوع فسادی از جمله قاچاق کالا و ارز به‌طور جدی مبارزه کنیم.

دولت به‌دنبال مبارزه جدی با قاچاق کالا و ارز است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز،  محسنی اژه ای در یکصد و سومین نشست خبری قوه قضاییه درباره مبارزه با قاچاق کالا گفت: مساله قاچاق ارز و کالا در شرایط کنونی جامعه به عنوان یک فساد بزرگ مطرح است و این مساله هم در فعالیت سالم اقتصادی دیگران و هم در تولیدات داخلی ما تاثیر منفی دارد.
وی با اشاره به بدعهدی‌های آمریکا پس از برجام اظهار کرد: دولت هم به جد به دنبال آن است که برای برطرف کردن مشکلاتی از قبیل اشتغال و خروج از رکود، مبارزه جدی با قاچاق کالا و ارز داشته باشد چرا که اگر بخواهیم از رکود اقتصادی خارج شویم باید با هر نوع فسادی از جمله قاچاق مبارزه کنیم.
وی گفت: سازمان تعزیرات، بسیج، قوه قضائیه و سایر دستگاه ها به‌خصوص نیروی انتظامی در ماه‌های اخیر در امر مبارزه با قاچاق کالا بسیار جدی و پرتلاش ظاهر شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]