کد: 13950807170675611

استقبال دانش بنیان ها از نمایشگاه بورس، بانک، بیمه

کد: 13950807170675611

https://goo.gl/dkzMV0

، تهران , (اخبار رسمی): جیرفتی برگزاری نمایشگاه هایی نظیر بورس، بانک، بیمه و سرمایه را گامی مهم در راستای جذب سرمایه گذار و ایجاد ارتباط مناسب خواند و از حضور بیش از 180 شرکت دانش بنیان در این نمایشگاه خبر داد.

استقبال دانش بنیان ها از نمایشگاه بورس، بانک، بیمه

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، علی جیرفتی، از فعالیت بیش از 180 شرکت در سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و سرمایه کیش خبر داد و در این باره گفت: در راستای تفاهم نامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شورای عالی مناطق آزاد مبنی بر حمایت مناطق آزاد از شرکت های دانش بنیان و با تاکید بر سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغیه مقام معظم رهبری بیش از 180 شرکت دانش بنیان در این نمایشگاه حضور دارند.
وی با اشاره به برگزاری یک همایش دو روزه در کنار سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و سرمایه بیان کرد: همایش دو روزه سرمایه گذاری و توسعه در ایران با حضور بیش از 70 اقتصاددان، کارشناس اقتصادی و چهره های شاخص سیاسی برگزار می شود.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش افزود: به طور کلی این همایش با محورهای مختلفی نظیرچشم انداز کل اقتصاد ایران پیش بینی شده که پنل های مختلفی نظیر نفت و گاز، بازار سرمایه، مالی و بانکداری، خصوصی سازی و تامین منابع مالی، بررسی ظرفیت های سرمایه گذاری در سواحل مکران، معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کیش، گردشگری با محور تامین منابع مالی هتل و هتلداری، تامین مالی پروژه های زیرساختی عمرانی و روش های تامین مالی از طریق صندوق های خطر پذیر در اقتصاد های نو ظهور و صنعت بیمه جهت ارائه پیش بینی شده اند.
جیرفتی همچنین از برگزاری 8 نشست تخصصی در روز پنج شنبه 13 آبان ماه خبر داد و اظهار کرد: در حاشیه همایش سرمایه گذاری و توسعه 8 نشست تخصصی با حمایت شرکت های تامین سرمایه لوتوس پارسیان، شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد، بیمه پارسیان، بورس اوراق بهادار تهران، اتاق بازرگانی صنایع و معادن اصفهان، شرکت سرمایه گذاری دلیران پارس، سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران برگزار می شود.
وی حضور نمایندگان شرکت های خارجی را امری مهم در راستای گسترش روابط اقتصادی و تجاری کشور خواند و گفت: در راستای گسترده شدن روابط تجاری و برقرار روابط مناسب کاری با سایر کشورها این نمایشگاه با حضور بیش از 30 شرکت خارجی فعال از کشورهای ایتالیا، هندوستان، سوئیس، ترکیه، فرانسه، گرجستان، آلمان، مالزی، انگلستان و ... برگزار می شود.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش عمده محورهای این همایش را مباحث جذب سرمایه گذاری خواند و بیان کرد: قالب پنل ها و برنامه ها در محور روش های نوین تامین مالی پروژه ها و جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی در پروژه های مختلف طراحی شده اند.
جیرفتی از حضور بیش از 70 خبرنگار داخلی و خارجی در راستای اطلاع رسانی نمایشگاه خبر داد و گفت: گذشته از خبرگزاری های داخلی حضورخبرگزاری های بلومبرگ،  راشاتودی،  یورنیوز، تلویزیون TRT ترکیه، خبرگزاری AST فرانسه، تلویزیون المیادین لبنان، کانال 24 عربی، تلویزیون K24، خبرگزاری تیمای انگلستان، روزنامه وال استریت ژورنال و فایننشال تایمز برای پوشش خبری این دو نمایشگاه بیانگر اهمیت برگزاری این نمایشگاه ها است .

شایان ذکر است که مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و سرمایه روز دوشنبه 10 آبان ماه ساعت 17:30 در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش با حضور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، رئیس کل بیمه مرکزی و رئیس سازمان خصوصی سازی کشور و جمعی از مسئولان و چهره های شاخص اقتصادی و سیاسی کشور برگزار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد کیش

منطقه آزاد کیش شامل جزایر کیش، هندورابی، فارور بزرگ و فارور کوچک است ، که می تواند بآن را به عنوان برترین مقصد گردشگری برای خانواده ها، قطب علمی-آموزشی- تحقیقاتی، الگوی توسعه پایدار با بهره گیری از فن آوریهای نوین و مناسب ترین مکان برای سرمایه گذاری در منطقه خلیج فارس ایران دانست.

منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش