اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950809172325626

راند دوم شروع شد

مسابقات OC Showdown ایسوس برای اورکلاکرهای آماتور

کد: 13950809172325626

https://goo.gl/1zQQrJ

، تهران , (اخبار رسمی): پس از اتمام راند اول از سری مسابقات ROG OC Showdown و با پیروزی اورکلاکر آلمانی دور دوم این سری از مسابقات در سایت Hwbot شروع شد.راند دوم از تاریخ 28 اکتبر تا 28 نوامبر در سایت Hwbot.org در حال برگزاری است

مسابقات OC Showdown ایسوس برای اورکلاکرهای آماتور

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ایسوس در ایران ،پس از اتمام راند اول از سری مسابقات ROG OC Showdownو با پیروزی اورکلاکر آلمانی دور دوم این سری از مسابقات در سایت Hwbot شروع شد.راند دوم از تاریخ 28 اکتبر تا 28 نوامبر در سایت Hwbot.org در حال برگزاری است. طبق قوانین مسابقه فقط استفاده از خنک کننده های آبی/بادی مجاز بوده و شرکت کنندگان نباید ازنیتروژن مایع یا سایر خنک کننده های با دمای زیر صفراستفاده کنند.
 
در این راند شرکت کنندگان باید در سه آزمون XTU، بیشترین کلاک مرجع مادربورد و Y-Cruncher Pi-1b با هم رقابت کنند.هردو پلتفرم اینتل و AMD برای مادربوردهای ایسوس مجاز است و در آزمون XTU نتیجه نهایی برتعداد هسته های واقعی پردازنده تقسیم می شود. در آزمون Y-Cruncher Pi-1b نیز نهایتاً پردازنده های شش هسته ای مجاز به استفاده هستند.
جوایز این راند نیز برای نفرات اول تا سوم به ترتیب زیر است:
 نفر اول:
•    ROG Rampage V Edition 10
•    Seasonic Platinum 1200
•    Thermal Grizzly 37g
نفر دوم:
•    ROG Strix RX 480
•    Seasonic PRIME 850
•    Thermal Grizzly 37g
نفر سوم:
•    ROG Strix RX 460
•    Thermal Grizzly 37g

 و نفر آخر مسابقه جایزه ای را با نام Underdog prize خواهد برد! این جایزه شامل یک مادربورد Z170i Pro Gaming و یک تیشرت ROG خواهد بود که کمترین نتیجه را نسبت به نتیجه نفر نخست بدست آورده است!علاوه بر این جوایز با شرکت در راند های بعدی این سری مسابقه شما می توانید شانس خود را در بدست آوردن جایزه اصلی که نسل بعدی مادربوردهای سری ROG خواهد بود را متحان کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایسوس

ASUS از چهار حرف آخر کلمه Pegasus اسب بالداری در اسطوره‌های یونان، گرفته شده و بیانگر الهام از هنر و یادگیری است. ASUSتجسم قدرت، روح خلاق و پاک این موجود افسانه‌ای شاهانه و چالاک است که با هر محصول خود به بلندای کیفیت و خلاقیت صعود می‌کند. به عنوان یک بازیگر اصلی در صنعت فناوری اطلاعات، هدف سازمانی ایسوس فراهم‌سازی راه‌حل‌های خلاقانه فناوری اطلاعات است که به مردم و اصناف برای دستیابی به تمام ظرفیت‌هایشان قدرت می‌دهد. رسالت ایسوس قبل از توسعه محصولات قرار دارد و پیش از حرکت به جلو، در ابتدا اصول بنیادی هستند که منجر به پشتوانه قابل اطمینانی از اجزای مختلف رایانه مانند مادربوردها، کارت‌های گرافیکی و ابزارهای ذخیره‌سازی می‌شوند. ایسوس اکنون 16 خط تولید دارد که شامل محصولات تحول‌گرای رده Eee و Transformer، سیستم‌های رومیزی، سرورها، نوت‌بوک، گوشی‌های موبایل، ابزارهای شبکه، تجهیزات ارتباطی، مانیتورهای LSD، تلویزیون، وسایل وایرلس و بخش CPT (کیس، پاور و خنک‌کننده‌ها) است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]