اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950809172625357

رتبه نخست مبارزه با پولشویی برای بانک تجارت

کد: 13950809172625357

https://goo.gl/cWjT7H

، تهران , (اخبار رسمی): بانک تجارت رتبه نخست اجرای مقررات مبارزه با پولشویی را در بین بانک های کشور کسب کرد .

پولشویی

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، بر اساس اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، این  بانک موفق شده است درسال 1394 به رتبه نخست اجرای مقررات مبارزه با پولشویی در بین هشت بانک بزرگ کشور ، دست پیداکند.

برگزاری دوره‌های آموزشی مبارزه با پولشویی در بین واحدهای مختلف بانک و رعایت آخرین استانداردهای بین‌المللی ضد پولشویی و انتشار قوانین، کنوانسیون‌ها و پروتکل‌های این حوزه در پایگاه اطلاع رسانی رسمی بانک تجارت از جمله مهمترین دستاوردهای این بانک در زمینه مبارزه با پولشویی بوده است .

ازدیگر اقدامات بانک تجارت در حوزه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم می توان به تهیه فرم ها و تعهدنامه هایی که متضمن ارائه اطلاعات کاملا شفاف توسط مشتریان و رعایت این استانداردها خواهد بود، اشاره کرد.

گفتنی است، بانک تجارت سال گذشته نیز در رتبه بندی شورای عالی مبارزه با پولشویی وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز موفق به کسب رتبه دوم در بین  بانک‌های بزرگ کشور شده بود .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک تجارت

بانک تجارت به عنوان یکی از بزرگترین بانک های تجاری فعال در شبکه بانکی کشور از ادغام 11 بانک ایران و انگلیس ، بین المللی ایران و ژاپن ، تجارتی ایران و هلند، ایران و خاورمیانه ، اعتبارات ایران، بازرگانی ایران، ایرانشهر، صنایع ایران، شهریار، ایرانیان و کار با سرمایه ای بالغ بر 39 میلیارد ریال سیس و ثبت رسید و سپس در سال 1360 بانک ایران و روس نیز به آن ملحق شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه