اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950809172635363

مدیر عامل بیمه دانا خبر داد

افزایش تولید حق بیمه و فروش بیمه نامه های انرژی

کد: 13950809172635363

https://goo.gl/65K4e5

، تهران , (اخبار رسمی): نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بیمه دانا ، افزایش تولید حق بیمه و فروش بیمه نامه های انرژی با لغو تحریم ها را از اقدامات اخیر این شرکت برشمرد و از تثبیت رتبه سومی این شرکت در صنعت بیمه خبر داد.

صادق

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بیمه دانا  بیژن صادق در سی و چهارمین همایش سراسری مدیران ستادی و اجرایی بیمه دانا در شهر مشهد، با تشریح آمار و اطلاعات شش ماه اول سال جاری، از انعقاد قرارداد بیمه ای با وزارت کشور در خصوص پوشش بیمه ای زائران اربعین حسینی ابراز خشنودی کرد و اظهار داشت: امیدواریم با تلاش ها و پیگیری های انجام شده در این خصوص بتوانیم بهترین نوع خدمت رسانی به زائران عزیز را داشته باشیم.

وی، حرکت در جهت رشد و تعالی بیشتر را مورد تأکید قرار داد و با ارائه گزارشی از عملکرد شش ماه اول سال جاری، افزود: خوشبختانه طبق آمار و ارقام اعلام شده و پرتفوی های جدیدی که به تازگی جذب شده، وضعیت مناسبی پیش روی مجموعه قرار دارد که امیدواریم با ادامه تلاش ها و برنامه ریزی های انجام شده در آینده، برخی از مشکلات باقیمانده برطرف و پرداخت خسارت سرعت بیشتری پیدا کند.

 صادق، ارتقای سطح روابط با شرکت های اتکایی، توسعه بازار و فروش بیمه نامه های انرژی با توجه به لغو تحریم ها، افزایش تولید حق بیمه، شفافیت صورت های مالی و وصول مطالبات معوق را بخشی از اقدامات انجام شده در طول شش ماه اول امسال عنوان کرد و افزود: خوشبختانه امسال ضریب خسارت مناسبی داشتیم که امیدواریم با ادامه تلاش ها، این ضریب در ادامه سال جاری کاهش یابد.

مدیر عامل بیمه دانا، مصوبات ارزشمند هیئت مدیره بویژه در خصوص پرداخت خسارت های کلان و سرمایه گذاری های انجام شده را یادآور شد و اظهار داشت: خوشبختانه قراردادهای بیمه ای قابل توجهی با بیمه گذاران جدید منعقد شده که امیدواریم به نتایج مثبت و آورده های مناسبی ختم شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه دانا

بیمه دانا در بیست و دوم خرداد ماه سال 1353 با مشارکت بیمه Commercial Union انگلیس بصورت شرکت سهامی عام با سرمایه بخش خصوصی تأسیس شد و در تیرماه 1358 براساس مصوبه شورای انقلاب و دولت موقت به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی اعلام شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه