اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950814175885514

رکورد تولید در مگاموتور شکسته شد

کد: 13950814175885514

https://goo.gl/twXyVq

، تهران , (اخبار رسمی): رکورد تولید شرکت مگاموتور از مرز 1800 دستگاه قوای محرکه در روز گذشت.

رکورد تولید در مگاموتور شکسته شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سایپا، فاتح ژیان معاون برنامه ریزی مگاموتور با اعلام این خبر گفت: با توجه به دستور شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور مبنی بر ضرورت افزایش ظرفیت تولید و همچنین در راستای رسیدن به برنامه تولید روزانه 2000 دستگاه قوای محرکه برای گروه خودروسازی سایپا، شرکت مگاموتور توانست به رکورد تولید 1800  دستگاه قوای محرکه در روز دست یابد و در 7 ماه گذشته با تولید بیش از 220 هزار دستگاه انواع قوای محرکه شامل موتور، گیربکس و اکسل رکورد تولید را بشکند.

وی در ادامه افزود: این میزان تولید در شرکت مگاموتور در مقایسه با مدت مشابه سال قبل حدود 15 درصد رشد نشان می‌دهد.

ژیان همچنین با اشاره به رکورد جدید تولید موتور X200  گفت: مگاموتور در آبان ماه توانست رکورد تولید موتور X200 را نیز بشکند و به تولید روزانه 500 دستگاه دست یابد.

معاون برنامه ریزی مگاموتور افزود: امید است در سایه الطاف الهی و تلاش بی وقفه همه همکاران شاهد رشد روز افزون و رسیدن به اهداف عالی تولید شرکت مگاموتور در برنامه تولید باشیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایپا

گروه خودروسازی سایپا فلسفه و نگرش خود را بر پنج اصل رشد متوازن و مستمر، ایجاد ارزش پایدار برای ذینفعان، رهبری هزینه رقابتی، دستیابی به برند برتر ایرانی و کمینه سازی ریسک در سرمایه گذاری، بنا نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید