اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950815176446125

نمایش و نقد و بررسی «چاله» در خانه هنرمندان

کد: 13950815176446125

https://goo.gl/uo8ase

، تهران , (اخبار رسمی): جلسه نمایش و نقد و بررسی فیلم سینمایی «چاله» که هم اکنون در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران عمومی شده است روز یکشنبه 16 آبان ماه در خانه هنرمندان برگزار می شود.

نمایش و نقد و بررسی «چاله» در خانه هنرمندان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم، این برنامه روز یکشنبه با حضور علی کریم کارگردان، مجید مطلبی تهیه کننده، بهزاد مصلح تدوینگر و دیگر عوامل فیلم «چاله» ساعت 16، روز یکشنبه 16 آبان ماه در خانه هنرمندان برگزار می شود.

«چاله» عنوان اولین فیلم بلند سینمایی علی کریم است که سال 87 ساخته شده و پس از 8 سال در گروه هنر و تجربه اکران عمومی شده است.
«چاله» تنها نماینده رسمی سینمای ایران در سال 2009 به عنوان فیلم اختتامیه در هفته منتقدین فستیوال فیلم ونیز بود و در این رویداد با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و مورد توجه دبورا یانگ منتقد هالیوود ریپورتر قرار گرفت.
علی کریم همچنین پس از این فیلم «من از سپیده صبح بیزارم» را کارگردانی کرد که اثر متفاوتی در سینمای ایران به شمار می رود. این فیلم هم در گروه هنر وتجربه اکران شد و در جشنواره های متعدد خارجی و داخلی به نمایش در آمد. 
در خلاصه داستان این فیلم آمده است:غلامرضا پس از وقوع زلزله ای ویرانگر در شهرش سبز تپه، خانواده اش را از دست می دهد و با همسر جدیدش به جاده ای متروکه کوچ می کند و قهوه خانه قدیمی و مخروبه ای را به مکانیکی تبدیل می کند و برای امرار معاش چشم به جاده می دوزد و با دلخوشی بازگشت تنها پسرش از ژاپن روزها را شب می کند.

در فیلم «چاله» مصطفی طاری، سیامک احصایی، سینا رازانی، علی بکائیان، ناصر عاشوری، نگار حسن زاده،امیر توسلی، افشین خورشید باختری، رومینا سلیمانیه، مسعود سخایی و... بازی می کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه هنرمندان ایران

یکی از باغ‌های ساخته شده در دوره قاجار موسوم به «فیشرآباد» متعلق به کامران میرزا؛ پسر ناصرالدین شاه بود، اما چون باغبانش اتریشی بود به باغ «فیشرآباد» شهرت یافت. با شروع جنگ جهانی دوم، متفقین این باغ را به مهماتخانه تبدیل کردند و برخی ساختمان‌های نظامی در آن ساخته شد. پس از خروج متفقین این محوطه در اختیار نیروهای نظامی قرار گرفت. پس از انقلاب این محوطه بصورت نیمه متروک در اختیار نیروهای نظامی بود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر