اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950819179226278

به بهانه بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات

12 دلیل برای تبلیغات در روزنامه

کد: 13950819179226278

https://goo.gl/VfXwMt

، تهران , (اخبار رسمی): روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه ، چاپ و پخش می شود و بی هیچ قید و شرطی در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه نه بیانیه است و نه اطلاعیه و برای روشن ساختن افکار مردم بلکه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد.

12 دلیل برای تبلیغات در روزنامه

اگرچه با رشد فزاینده رسانه های دیجیتالی شاهد این هستیم که روزنامه ها کمتر مورد توجه قرار می گیرند ولی روزنامه ها هنوز هم میتوانند یکی از ابزارهای پر قدرت در زمینه تبلیغات به شمار آیند.

به گزارش روابط عمومی شبکه پذیرش آگهی ، اگرچه با رشد فزاینده رسانه های دیجیتالی شاهد این هستیم که روزنامه ها کمتر مورد توجه قرار می گیرند ولی روزنامه ها هنوز هم میتوانند یکی از ابزارهای پر قدرت در زمینه تبلیغات به شمار آیند. در ادامه 12 دلیل برای انتشار آگهی در روزنامه ها تشریح شده است:

1-دسترسی: هیچ رسانه تبلیغاتی دیگر به اندازه روزنامه در دسترس نیست.

2-گستره توزیع: روزنامه به دلیل داشتن محلها عرضه پراکنده در سطح کشور و شهرها به صورت گسترده و پراکنده در مناطق مختلف عرضه می شوند.

3-کیفیت: خوانندگان روزنامه ها بهترین مشتریان شما هستند.افرادی از قشری با درآمد بالا،تحصیلات بالا و دارای مشاغل حرفه ای و مدیریتی هستند.

4-اثرماندگاری: روزنامه ها به دلیل آرشیو شدن اثر ماندگاری طولانی دارند و تبلیغات روزنامه ای به ساختن و تثبیت برند کمک میکند.

5-مخاطب هدف: روزنامه ها با در اختیار داشتن ستون های ورزشی،سلامتی و….جایی مناسب برای هر نوع آگهی در اختیار دارند و با درج پیام هدفمند از مطالب مندرج بهره برداری بیشتری خواهند نمود.

6- فوریت: درروزنامه در زمره سریعترین فرم ها و رسانه های تبلیغاتی قرار می گیرد. سر رسیدهای کوتاه آگهی های تبلیغاتی موجب می شود تا اقدام برای درج آگهی در روزنامه و چاپ شدن آگهی تبلیغاتی در عرض دو تا چند روز انجام شودو امکان به روز شدن تبلیغات در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

7-محیط روزنامه: اعضا تحریریه ، مدیر مسئول و سایر اعضای روزنامه به تبلیغات برند درج شد ه در روزنامه اعتبار خاصی می دهند و تضمین کننده قانونی بودن آگهی درج شده اند. برای خوانندگان تبلیغات درج شده در روزنامه به اندازه اخبار روزنامه مهم است.

8-مرجع خرید: تبلیغات در روزنامه وسیله مناسب و ارزشمندی برای خوانندگان است. تحقیقات اخیر نشان داده است که بیشتر مردم برای تبلیغات خرده فروشی به روزنامه رو می آورند. روزنامه رسانه ای مناسب برای خریدارانی است که مایل به مقایسه قیمت کالاها با یکدیگر هستند، روزنامه در دسترس ترین، به روزترین و قابل اعتماد ترین رسانه است.

9-قابلیت انعطاف: برخلاف سایر رسانه ها، روزنامه ها به صاحبان آگهی این آزادی عمل را می دهند که در هر اندازه ای که مایلند آگهی خود را طراحی کنند.

10-اعتبار و اعتماد: مشتریان بیشتر از هر رسانه دیگری به تبلیغات روزنامه ای اعتماد دارند. میزان اعتماد به این رسانه از رادیو،تلوزیون و اینترنت بیشتر است.

11-حق انتخاب برای درگیر شدن در آگهی: در دنیای امروز افراد علاقه چندانی به تبلیغاتی که به نوعی به آنها تحمیل شود را ندارند و دوست دارند تا خودشان به جستجو در اگهی های تبلیغاتی بپردازند. روزنامه رسانه ای است که بیشتر خریداران به آن سر می زنند.

12-قیمت مناسب: روزنامه ها به علت کثرت تیراژ نسبت به سایر رسانه ها (تلوزیون،بیلبورد و چاپ……) هزینه تبلیغات در آن مناسبتر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شبکه پذیرش آگهی

شبکه پذیرش آگهی با نزدیک به ربع قرن فعالیت در مطبوعات کشور، کارگزار سفارش آگهی در روزنامه های سراسری، شهرستان ها و نشریات کشور است. این موسسه آمادگی خود را جهت چاپ آگهی در روزنامه های سراسری (همشهری، ایران، جام جم، دنیای اقتصاد و ...) نشریات تخصصی و روزنامه های شهرستان های کشور با ارائه تخفیفات و تسهیلات ویژه اعلا می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]