اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950821179906037

پردیس چارسو میزبان جشنواره «سینماحقیقت» شد

کد: 13950821179906037

https://goo.gl/krlTLu

، تهران , (اخبار رسمی): پردیس سینمایی چارسو میزبان دهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» شد.

پردیس چارسو میزبان جشنواره «سینماحقیقت» شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، پس از 9 سال برگزاری جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت در سینما فلسطین، سینما سپیده و فرهنگستان هنر، دهمین دوره‌ی این رویداد بزرگ سینمای ایران در 5 سالن متمرکز پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد شد.

برپایه‌ این گزارش، کارگاه‌های آموزشی جشنواره سینماحقیقت در سالن شماره 2 پردیس چارسو و بازار فیلم مستند نیز در انتهای طبقه ششم این مجموعه برپا خواهد شد. اتاق VIP و غرفه‌‌ی بخش‌های مختلف جشنواره اعم از دبیرخانه، روابط عمومی، وب‌سایت، ستاد خبری، نشریه روزانه، پژوهش، بازرگانی، بین‌الملل و اداری- مالی هم در طبقه ششم پردیس چارسو مستقر خواهند شد تا به شکل متمرکز پاسخگوی مراجعان محترم باشند.

کیفیت مطلوب سیستم نمایش و پخش در هر 5 سالن پردیس سینمایی چارسو، به انضمام اهمیت تمرکز ستاد جشنواره در یک مکان و فراهم آوردن شرایط بهتر برای همراهی میهمانان، مستندسازان و اصحاب رسانه‌ی حاضر در دهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت؛ از دلایل برگزاری این رویداد در پردیس سینمایی چارسو اعلام شده است.

دهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» طی روزهای 14 تا 21 آذرماه 1395، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، برگزار خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی وابسته به سازمان سینمایی، متولی حمایت و مشارکت در تولید فیلم‌های سینمایی اول، فیلم‌های مستند بلند، نیمه بلند و کوتاه، فیلم‌های کوتاه داستانی و تجربی حرفه‌ای و فیلم‌های انیمیشن بلند و کوتاه است تا با هنرمندی جوانان خلاق، متعهد و باتجربه و تلاش در عرصه نمایش داخلی و بین‌المللی آثار ارزشمند فرهنگی، افق روشنی را برای سینمای پرافتخار و جهانی «ایران اسلامی» ترسیم نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر