اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950821179946127

«ناسور» درفرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می‌شود

کد: 13950821179946127

https://goo.gl/rtRi5Q

، تهران , (اخبار رسمی): انیمیشن «ناسور» محصول 1394به کارگردانی کیانوش دالوند شنبه 22 آبان ماه ساعت 18 با حضورعوامل در فرهنگسرای ارسباران اکران ، نقد و بررسی می‌شود.

«ناسور» درفرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می‌شود

انیمیشن «ناسور» روایت زندگی عبیدالله‌ بن حر جعفی یکی از کوفیانی است که از امام حسین (ع) دعوت کرده است تا به کوفه بیایند و زمانی که می‌شنود سپاه امام به کوفه نزدیک شده است، از این شهر خارج می‌شود تا با ایشان روبه رو نشود، اما از بد حادثه به صورت کاملا ناگهانی با ایشان روبه رو شده و مجبور می‌شود تا دست رد به سینه امام بزند.

انیمیشن «ناسور» در سال 94 در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر و در بخش انیمیشن این جشنواره حضور داشت. همچنین «ناسور» با حضور در جشنواره «غدیر» عراق توانست جایزه بهترین انیمیشن را به دست آورد.

کیانوش دالوند (کارگردان، نویسنده فیلمنامه)، محمد حسین قاسمی (تهیه کننده)، داریوش دالوند (تهیه کننده)، مهدی تراب بیگی(بر اساس طرحی از مهدی پیرزادی و محمدرضا یارمحمدی) (نویسنده فیلمنامه)، آرش دولت آبادی (تدوین)، فرید سعادتمند (موسیقی)، فرزاد دالوند (کارگردان هنری)، حمیدرضا آشتیانی پور (مدیر دوبلاژ)، حمید ساکی (سرپرست فنی موشن کپچر)، کوروش دالوند (سرپرست جلوه های ویژه ، کارگردان فنی)، پریسا ساسانی (مدیر روابط عمومی)، علی زادمهر (مدیر تبلیغات) عوامل این انیمیشن هستند.

کیانوش دالوند (کارگردان)، دکتر ناصر گل محمدی (مدرس دانشگاه) مهمانان چهارصد و یازدهمین نشست باشگاه فیلم تهران هستند.‌

علاقه‌مندان برای حضور دراین نشست به طور رایگان می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان‌، خیابان جلفا مراجعه و یا با شماره‌های 20- 22872818 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فرهنگسرای ارسباران

فرهنگسرای ارسباران یکی از کانون‌های فرهنگی تهران به حساب می‌آید که همه روزه برنامه‌های متنوع هنری، ادبی، علمی، آموزشی و ... در آن برگزار می‌شود. این فرهنگسرا که جزو یکی از مهم‌ترین فرهنگسراهای تهران است، در جنوب شرق منطقه سه واقع شده و با مناطق چهار و هفت شهرداری تهران هم‌جوار است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر