اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950823182455372

توسط بانک ملی انجام شد

رشد 8 برابری گشایش اعتبارات اسنادی

کد: 13950823182455372

https://goo.gl/CKnDns

، تهران , (اخبار رسمی): با توسعه فعالیت‌های بانک ملی ایران در حوزه بین‌الملل، ارائه خدمات ارز بازرگانی در این بانک جهش چشمگیری داشته است.

بانک ملی

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک ملی،  گشایش اعتبارات اسنادی این بانک نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد 7 برابر و از نظر مبلغ 8 برابر رشد داشته است.

حواله‌های ارزی صادره بابت واردات کالا نیز طی این مدت نسبت به شش ماهه سال قبل از نظر تعداد 9ر2 برابر و از نظر مبلغ 5ر2 برابر رشد داشته است.

همچنین با برقراری سوئیفت و باز شدن حساب‌های کارگزاری و فراهم شدن زمینه نقل و انتقالات پولی از طریق کانال‌های بانکی، ارائه خدمات به صادرکنندگان و سایر فعالان اقتصادی برای انتقال وجوه به داخل کشور و استفاده از آن برای مصارف گوناگون آغاز و در این مدت مبالغ زیادی از طریق شعب بانک ملی ایران در خارج از کشور و سایر کارگزاران دریافت و به حساب‌های مربوطه واریز شده است.

بانک ملی ایران درخصوص سایر خدمات ارزی نیز در نیمه اول امسال، به حدود 200 هزار نفر خدمات فروش ارز مسافرتی و زیارتی ارائه کرد که 1/3 برابر مدت مشابه در سال قبل بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملی

اولین مدیر عامل بانک ملی دکتر کورت لنیدن بلات و معاون او فوگل به همراه 70 کارشناس از کشور آلمان به ایران آمدند. سرمایه اولیه بانک 20 میلیون ریال بود که فقط 8 میلیون آن پرداخت شد و در سال 1314 سرمایه بانک به 300 میلیون ریال و در سال 1331 به دومیلیارد ریال افزایش یافت که تمام آن پرداخت شده است . این سرمایه در حال حاضر با افزایشی که در سال 91 داشت حدود 100 هزار میلیارد ریال می باشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه