اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950824183236557

امکان خرید بلیط تمام شرکت‌های خطوط ریلی

استرداد آنلاین بلیط قطار در علی‌بابا

کد: 13950824183236557

https://goo.gl/4EsSoU

، تهران , (اخبار رسمی): برای نخستین بار در کشور، سامانه‌ Alibaba.ir استرداد آنلاین بلیط قطار و نیز امکان مشاهده و خرید بلیط تمام شرکت‌های ریلی را به صورت یک‌جا فراهم کرده‌ است.

استرداد آنلاین بلیط قطار فقط در علی‌بابا

به گزارش روابط عمومی شرکت علی بابا، این در حالی است که تا به حال، مسافران سفرهای ریلی برای خرید بلیط قطار و اطلاع از زمان و هزینه‌ی سفر با هر شرکت، باید به صورت جداگانه به سایت و یا دفاتر فروش بلیط هر یک از شرکت‌ها مراجعه می‌کردند و مسافرانی که حتی بلیط خود را به صورت اینترنتی خریده بودند، برای استرداد آن بایستی حضوری به آژانس‌های مسافرتی و دفاتر فروش بلیط قطار مراجعه می‌کردند. 

یکی از امتیازات ویژه‌ای که تنها سامانه‌ علی بابا در اختیار کاربران خود قرار داداه است، این است که با توجه به تنوع شرکت‌های ریلی در کشور و امکان خرید اینترنتی بلیط قطار، برای اولین بار در کشور مسافران می‌توانند با مقایسه و مشاهده‌ قیمت بلیط همه‌ شرکت‌های ریلی، ساعت حرکت و نوع قطار، بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب کرده و از مجموعه متنوع قطارها شامل قطار رجا، قطار فدک، قطار سفیر، قطار سبز، قطار سیمرغ، قطار بنیاد و دیگر کارگزارن سفر ریلی بلیط مورد نظر خود را خریداری کنند. 
گفتنی‌ است بلیط قطار اولین محصول سفر است که به صورت اینترنتی امکان رزرو و خرید آن در ایران ممکن شد و بیش از10 سال است که مسافران می‌توانند بلیط قطار را به صورت اینترنتی خریداری کنند، اما امکان استرداد آنلاین آن برای نخستین بار توسط شرکت سفرهای علی‌بابا فراهم شده است. 
به این ترتیب، آن دسته از مسافرانی که به دنبال سرعت، امنیت و قیمت مناسب و انتخاب با دست باز هستند، می‌توانند بلیط قطار را از سامانه‌ Alibaba.ir  خریداری کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

علی بابا

علی‌بابا نه تنها کامل‌ترین سیستم جستجوی بلیط‌های سیستمی و چارتر است، بلکه امکان رزرو و خرید بلیط را در کمترین زمان ممکن، برای‌تان فراهم می‌کند. داشتن سفری آسان و مطمئن، یکی از آن مواردی است که کیفیت زندگی‌مان را بالا می‌برد و علی‌بابا، همه‌جوره سعی دارد تا هم‌وطن‌هایش بهتر زندگی کنند و از لحظه لحظه‌ی آن، لذت ببرند. حالا، برای اینکه علی‌بابا، حجت را بر مسافرانش تمام کرده باشد، امکان استرداد آنلاین را نیز، به باقی امکاناتش اضافه کرده است تا در هر لحظه از شبانه‌روز که دچار مشکلی شدید و از سفرتان بازماندید، بتوانید بلیط‌تان را کنسل کرده و با کمترین هزینه‌ی جریمه‌ی کنسلی، مبلغ بلیط را در حساب‌تان داشته باشید. سایت علی‌بابا، محصول همکاری نزدیک و دو طرفه‌ی آژانس سفرهای علی‌بابا و شرکت فرانگر است. ما امیدواریم که نوآوری و خلاقیت‌مان در این مسیر طولانی، با استقبال شما همراه بشود. آژانس سفرهای علی بابا در تاریخ 25/10/1390 با شماره ثبت 420571 به ثبت رسیده و متولد شد و دارای مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری است. کلیه‌ی حقوق مادی معنوی این سایت متعلق به این شرکت است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی