اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950824183505363

معاون اداری و مالی بیمه دانا تشریح کرد

تسهیل نظارت بر فرآیندهای کنترل و پرداخت

کد: 13950824183505363

https://goo.gl/IFSSF5

، تهران , (اخبار رسمی): گزارش عملکرد و اقدامات انجام شده واحدهای زیر مجموعه معاونت اداری و مالی بیمه دانا طی هفت ماه اول سال جاری تشریح کرد.

بیمه دانا

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، علیرضا عاطفی معاون اداری و مالی این شرکت در جمع مدیران ستادی و اجرایی بیمه دانا در مشهد با ارائه گزارشی از مجموعه اقدامات انجام شده در حوزه های اداری، مالی، ساختمان، تعمیرات، بودجه و پرداخت های انجام شده در حوزه برون سپاری و پرسنلی اظهار داشت: سیستم های اداری و مالی شرکت با کمک مدیریت فناوری اطلاعات در حال تغییر و یکپارچه سازی است تا از این پس در فرایند کنترل و نظارت در پرداخت ها تسهیل صورت گیرد.

وی با اشاره به پرداخت مزایا و سایر پرداخت های مناسبتی به پرسنل در طول هفت ماه اول سال جاری، و ارائه توضیحاتی در خصوص طرح طبقه بندی مشاغل و اجرای آن در سال جاری ، ضمن مقایسه شیوه های پرداخت موجود در سایر شرکت ها، بر ضرورت حفظ بهره وری و لزوم استمرار سودآوری شرکت سخن گفت .

عاطفی با اشاره به ترکیب فروش بیمه های اشخاص و اموال و مقایسه نسبت خسارت گفت: تاکنون نزدیک به 90 درصد پرتفوی، طبق پیش بینی های انجام شده محقق شده که دارای نسبت خسارت مناسبی نیز بوده اند.

معاون اداری و مالی بیمه دانا، بحث آموزش را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: تعداد کلاس های آموزشی برگزار شده امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته حدود 42 درصد افزایش نشان می دهد. همچنین با همت مدیریت آموزش امسال برای نخستین بار سیستم آموزش الکترونیک راه اندازی شده که با فعالیت آن تحول اساسی در حوزه آموزش رخ خواهد داد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه امور مالی، خواستار پیگیری بیشتر همکاران در حوزه وصول مطالبات معوق شد و افزود: همچنین در حوزه فناوران اقدامات قابل ملاحظه ای انجام شده که بخش عمده ای از آنها تعیین تکلیف شده اند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه دانا

بیمه دانا در بیست و دوم خرداد ماه سال 1353 با مشارکت بیمه Commercial Union انگلیس بصورت شرکت سهامی عام با سرمایه بخش خصوصی تأسیس شد و در تیرماه 1358 براساس مصوبه شورای انقلاب و دولت موقت به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی اعلام شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه