اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950825184305638

مبارزه با قاچاق کالا لازمه تحقق اقتصادمقاومتی

کد: 13950825184305638

https://goo.gl/RUQAEb

، تهران , (اخبار رسمی): استاندار و رئیس کمیسیون برنامه­‌ریزی، هماهنگی نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ضمن بیان اهمیت مبارزه با قاچاق کالا و ارز مبارزه با این پدیده شوم را لازمه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.

مبارزه با قاچاق کالالازمه تحقق اهداف اقتصادمقاومتی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ،خباز در جلسه کمیسیون برنامه­‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با اشاره به اجرای آزمایشی اجرای طرح شناسه دار کردن انبارها و مراکز نگهداری کالا در استان سمنان گفت: طرح شناسه‌دار کردن انبارها و مراکز نگهداری کالا یک طرح ملی است و پس از رفع نواقص در سراسر کشور اجرا خواهد شد.

استاندار سمنان با بیان توفیق دولت تدبیر و امید در مهار و کاهش چشمگیر حجم قاچاق در چند سال اخیر بر استمرار روند تشدید مبارزه با این پدیده مخرب تأکید کرد.

در ادامه اسلامی راد، دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان نیز ضمن تشریح اقدامات کمیسیون اصلی و کارگروه‌های مختلف آن در نیمه نخست سال جاری از روند افزایش فعالیت‌ها طی این مدت در مقایسه با سال‌های گذشته خبر داد.

در این جلسه معاون سازمان جهاد کشاورزی استان نیز ضمن ارائه گزارشی از طرح پلاک گذاری ادوات بی‌هویت کشاورزی گفت: این طرح از آبان ماه سال 1393 در سطح استان آغاز و تا پایان آبان ماه سال جاری نیز ادامه خواهد داشت که طی این مدت  با همکاری پلیس راهور نسبت به پلاک گذاری ادوات کشاورزی بالای 13 سال اقدام شده است. 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و رئیس اتاق اصناف نیز گزارشی از وضعیت بازار در اجرای طرح تشدید و مقابله با قاچاق کالا در سطح عرضه ارائه و بر اطلاع رسانی از طریق اتحادیه‌های مرتبط برای جلوگیری از تشنج در سطح عرضه تأکید کردند.

ارائه گزارش از میزان ثبت‌نام‌های صورت گرفته در سامانه طرح شناسه‌دار کردن انبارها و مراکز نگهداری کالا در استان از دیگر بخش‌های این جلسه بود.

جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان به ریاست استاندار و رئیس کمیسیون با حضور اعضاء در محل استانداری برگزار شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]