اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950826185125357

بانک تجارت ارائه کرد

پرداخت وام به 1244 بنگاه کوچک و زودبازده

کد: 13950826185125357

https://goo.gl/yRRJw8

، تهران , (اخبار رسمی): بانک تجارت از ابتدای سال اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی تا آبان ماه به بیش از 1244 واحد تولیدی زودبازده تسهیلات با مبلغ مجموعا 11 هزار و 763 میلیارد ریال پرداخت کرده است.

بانک تجارت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، جلسه هفتگی کمیته اقتصاد مقاومتی این بانک عصر سه‌شنبه 25 آبان ماه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه نماینده شرکت سرمایه‌گذاری ایرانیان از شرکت‌های تابعه بانک تجارت گزارشی از عملکرد کلی این شرکت و برنامه‌های آن در حوزه اقتصاد مقاومتی ارائه کرد.

نماینده مدیریت امور اعتباری بانک تجارت نیز گزارشی از عملکرد این بانک در اعطای تسهیلات به بنگاه‌های معرفی شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین تسهیلات اعطا شده به طور مستقیم از سوی بانک تجارت ارائه کرد. بر اساس این گزارش از ابتدای سال جاری تا نیمه آبان، در مجموع به 1244 بنگاه اقتصادی زودبازده مبلغ مجموعا 11 هزار و 763 میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک تجارت اعطا شده است.

در بخش پایانی جلسه کمیته اقتصاد مقاومتی بانک تجارت طرح پیشنهادی از سوی اداره مطالعات این بانک برای پیشبرد سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در بانک ارائه شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک تجارت

بانک تجارت به عنوان یکی از بزرگترین بانک های تجاری فعال در شبکه بانکی کشور از ادغام 11 بانک ایران و انگلیس ، بین المللی ایران و ژاپن ، تجارتی ایران و هلند، ایران و خاورمیانه ، اعتبارات ایران، بازرگانی ایران، ایرانشهر، صنایع ایران، شهریار، ایرانیان و کار با سرمایه ای بالغ بر 39 میلیارد ریال سیس و ثبت رسید و سپس در سال 1360 بانک ایران و روس نیز به آن ملحق شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه