اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950906190186506

سفر به سرزمین بی انتهای خیال

کد: 13950906190186506

https://goo.gl/y4v7qU

، تهران , (اخبار رسمی): کویر قلمرو بی انتهای خیال های ناب آدمی است و در کویر مرنجاب می توان به مهمانی ستاره های پر تلالو رفت و بی واهمه از مرزهای خیال گذشت و به سوی آسمان زرافشان کویر پرواز کنید.

کویر مرنجاب

به گزارش اخبار رسمی به نقل از آمُراسیر، کویر مرنجاب یکی از زیباترین نقاط کویری ایران است که تپه‌های شنی مرتفع و جنگل‌های تاق از جاذبه‌های آن محسوب می‌شود.

جزیره‌ سرگردان یکی دیگر ازدیدنی‌های کویر مرنجاب است، آنانی که بر این جزیره نام «سرگردان» را قرار داده اند اعتقاد دارند که جزیره مدام در حال حرکت است. حتی توصیه می‌‌کنند که بدون بلد و همراه به این سمت نروید وگرنه ممکن است که سرگردانی گریبان گیر شما نیز شود. اما به راستی این موضوع حقیقت دارد؟ کافی است از فاصله‌ دور به این جزیره نگاه کنید ؛ دو انتهای جزیره در افق محو می‌شود و آنچه در کرانه ی نگاه شما می‌نشیند قایق سرگردانی در بیکران کویر زیبای مرنجاب است. اما ما به شما اطمینان می‌‌ دهیم که این سرگردانی سرابی بیش نیست. باورنمی کنید همین الان شال و کلاه کنید و با ما همسفر شوید. مطمئن باشید که سرگردان مرنجاب نمی‌شوید.

کویر قلمرو بی انتهای خیال های ناب آدمی ست. در مرنجاب می توانید به مهمانی ستاره های پر تلالو بروید. بی واهمه از مرزهای خیال بگذرید و  به سوی آسمان زرافشان کویر پرواز کنید.

چه نوای دلنشینی ست بانگ زنگ شترها، این اهالی صبور کویر ! گویی روح آدمی را به عمق سکوت خویش فرا می‌خواند.جایی که جز صدای درون، هیچ آوایی به گوش جان نخواهد رسید.«سون هدین» جهانگرد سوئدی می گوید "شما هرگز از شنیدن این صدای یک‌نواخت و کهن‌سال‏ زنگوله‌ شترها با ضرب همیشگی و دالانگ‏ودولونگ‏ جاودانیش سیر نخواهید شد. هربار که آن را می‌شنوید نیرویی شما را به کویر و راه‌های نرفته می‌کشاند."

برای تماشای این زیبایی‌ها می‏ توانید با آمُراسیر در تور پاییزی کویر مرنجاب همسفر شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آمُراسیر

شرکت خدمات مسافرتی آمُرا سیر سالهاست که با مجوزهای سازمان هواپیمائی کشوری و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در صنعت توریسم ودر مرکز شرکتهای تجاری و موسسات خدماتی تهران بزرگ، خیابان شهید بهشتی، فعال است.شرکت آمُرا سیر توانسته است با بهره گیری از متخصصین گردشگری خود منحصربفرد ترین و با صرفه ترین پکیج های تور های خود را با تمرکز بر خدمات هر چه بیشتر و بهتر و بر اساس نیاز مشتریانش برای ایشان فراهم کند و بدین جهت است که شرکت آمُرا سیر توانسته است اعتماد مشتریانش را در سراسر ایران بخود جلب کند و در مدت زمان کوتاهی رشد چشمگیری را داشته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی