اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950906190516061

دو مرد در یک اتاق رکورد مخاطبان را شکست

کد: 13950906190516061

https://goo.gl/ZRAETY

، تهران , (اخبار رسمی): نمایش دو مرد در یک اتاق به کارگردانی مسعود رایگان با اجرا در دانشگاههای علوم پزشکی سراسرکشور با استقبال قابل توجهی از سوی مخاطبان روبرو شد.

دو مرد در یک اتاق رکورد مخاطبان را شکست

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه آوای هنر سلامت ، این نمایش در دور سوم اجراهای خود در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر ایران حدود 5000 مخاطب را به سالن نمایش کشاند.

این نمایش که  به موضوع ایدز می پردازد تا کنون در بیش از 9 استان ، اجرا شده ازجمله در  دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ،دانشگاه علوم پزشکی اصفهان،دانشگاه علوم پزشکی سنندج، دانشگاه علوم پزشکی مراغه و.... که در برخی از شهرها دو سانس یا بیشتراجرا شده است.

اجراهای این نمایش به درخواست و اعلام آمادگی شهرهای مختلف به اجرا های خود ادامه خواهد داد و برنامه های بعدی این گروه اجرا در استان های اردبیل ، کرمانشاه،ایلام،سیستان وبلوچستان و خوزستان است.

همچنین این نمایش قرار است به زبان های ترکی ، عربی و کردی ترجمه شود .

دو مرد در یا اتاق در شهر مراغه با غربالگری صد دزصد مخاطبین از بیماری ایدز همراه بودو با استفاده از به روز ترین دستگاه های اندازه گیری فاکتورهای مربوط به اچ آی وی که در درب خروج سالن مستقر شده بود به صورت اختیاری و بدون هزینه از دانشجویان و مخاطبین نمایش آزمایش به عمل آمد.

نمایش دو مرد در یک اتاق از سوی موسسه آوای هنر سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سراسر کشور درحال اجراست.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از : کارگردان و مترجم مسعود رایگان ، مشاور کارگردان: رویا تیموریان ، بازیگران:اردلان شجاع کاوه ، خسروشهراز، مجری طرح : محرم براتی، طراح صدا: علیرضا علویان ، دستیاران تهیه و دکور: ونداد فلاح - حسین جاویدان، عکاس: رامتین فیروزیان.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آوای سلامت هنر

موسسه آوای هنر سلامت یک موسسه فرهنگی هنری است که توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاسیس شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر