اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950909191816609

16 تا 19 آذر ماه جاری در مصلی تهران برگزار می شود

نمایشگاه خدمات وتجهیزات توانبخشی معلولان وجانبازان

کد: 13950909191816609

https://goo.gl/AYpkwl

، تهران , (اخبار رسمی): دومین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی خدمات و تجهیزات توانبخشی ویژه معلولین و جانبازان مقارن با ایام جهانی معلولین با حمایت و پشتیبانی سازمان بهزیستی کشور و بنیاد شهید و امور ایثارگران، سایر انجمن‌ها و مراکز علمی در محل دائمی نمایشگاه‌های فرهنگی مصلای تهران از 16 لغایت 19 آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و خدمات معلولان و جانبازان

به گزارش روابط عمومی رایمند، در این نمایشگاه تخصصی سالانه، جدیدترین خدمات و محصولات کمک توانبخشی به نمایش گذارده می شود و بازدیدکنندگان در این نمایشگاه می توانند با گروه وسیعی از انجمن ها و مراکز خدمات حمایتی، آموزشی و توانبخشی و تولید کنندگان آشنا شوند.

به گفته عسل نعمتیان مدیر روابط عمومی نمایشگاه، هدف اصلی این نمایشگاه فراهم آوردن بستری مناسب جهت آگاهی جامعه هدف و آحاد جامعه از میزان توسعه کمی و کیفی محصولات تولید شده داخلی و خارجی ویژه افراد دارای ناتوانی، معرفی و آموزش محصولات و خدمات جدید و برقراری ارتباط مناسب میان عرضه‌کنندگان و مصرف‌کنندگان و دانش‌افزائی کارشناسان و فعالان حوزه توانبخشی و پزشکی و شناساندن قابلیت‌های تولیدکنندگان داخلی و حمایت آنان در جهت کمک به افراد دارای ناتوانی و معلولیت برای ارتقای استقلال فردی و اجتماعی است.

برنامه ریزان این نمایشگاه در نظر دارند با برگزاری مستمر این نمایشگاه در سال های آتی ، فرصتی  پدید آورند که کشور ایران تبدیل به کانون مهمی برای ارائه خدمات بهداشت و درمان و توانبخشی معلولین در منطقه جنوب غرب آسیا و خاورمیانه شود تا به دنبال آن خدمات ارائه شده به معلولین در ایران به استانداردهای بالایی دست یابد.
بازدیدکنندگان این نمایشگاه و علاقمندان می‌توانند با دریافت آموزش‌های علمی و عملی رایگان در کلاس‌های آموزش تخصصی، سمینارهای تخصصی، کارگاه‌های آموزشی و کنفرانس ویلچر مشارکت کرده و از برنامه‌های جنبی این رویداد شامل ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌های رایگان و برنامه‌های حمایتی و فرهنگی بهره‌مند شوند.
نمایشگاه بین‌المللی تخصصی خدمات و تجهیزات توانبخشی ویژه معلولین و جانبازان، 16 لغایت 19 آذر ماه سال جاری از ساعت 10 الی 18 در مصلی تهران برگزار می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رایمند

شرکت بین المللی پیشبران صنعت نمایشگاهی رایمند (IDEP GROUP ) عضو انجمن صنفی برگزار کنندگان نمایشگاه های بین المللی ایران یکی از با سابقه ترین واحدهای برگزار کننده نمایشگاه‌های تخصصی و بین المللی در کشور ایران است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]