اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950913193565747

رئیس اتاق مشترک ایران و سوئیس:

سوئیسی ها برای حل مشکلات بانکی به ایران می آیند

کد: 13950913193565747

https://goo.gl/tkOPPI

، تهران , (اخبار رسمی): همزمان شدن سفر وزیر اقتصاد سوئیس به عنوان یکی از مهم ترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا با تحولات در دولت آمریکا و روی کار آمدن دونالد ترامپ می تواند اهمیت ویژه ای داشته باشد.

سوئیسی ها برای حل مشکلات بانکی به ایران می آیند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اتاق بازرگانی ایران و سوئیس، شریف نظام مافی رئیس اتاق مشترک این اتاق با اعلام این خبر گفت: همزمان شدن سفر وزیر اقتصاد سوئیس به عنوان یکی از مهم ترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا با تحولات در دولت آمریکا و روی کار آمدن دونالد ترامپ می تواند اهمیت ویژه ای داشته باشد. با انتخاب ترامپ در آمریکا نگرانی هایی نسبت به ادامه اجرای برجام و توافق هسته ای به وجود آمده است که در این سفر مقامات اقتصادی دو کشور ایران و سوئیس می توانند درباره آن و روند گسترش همکاری های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و... برنامه ریزی و مذاکره داشته باشند.

او در ادامه از چالش های بانکی و مالی به عنوان بزرگ ترین سد راه توسعه همکاری های اقتصادی بین ایران و سوئیس نام برد و گفت: بخش مهمی از سفر وزیر اقتصاد سوئیس و رئیس سکو ( مجموعه ناظر بر معاملات مالی در سوئیس) به مذاکرات بانکی و حل مشکلات بانکی و نقل و انتقالات مالی بین دو کشور مربوط است؛ قرار است مقامات سوئیسی در این سفر دیدارهایی را با مسئولان بانک مرکزی و روسای بانک های خصوصی داشته باشند و درباره حل مشکلات بانکی گفت و گوهای گسترده ای را انجام دهند تا به راه حل هایی برای رفع مشکلات کنونی که مانع گسترش روابط اقتصادی شده است، دست پیدا کنند.

رئیس اتاق مشترک ایران و سوئیس دیدار از موسسه خیریه محک و ضیافت شام دراین مجموعه را یکی دیگر از برنامه های هیات سوئیس اعلام کرد و گفت: فعالیت های NGO ایی و خیریه در کشور سوئیس از اهمیت ویژه ای دارد و از همین رو وزیر اقتصاد سوئیس و هیات همراه دیداری از موسسه خیریه محک به عنوان یکی از موسسه های موفق خواهند داشت و با مراحل کار، مدیریت و شکل گیری آن از نزدیک آشنا خواهند شد.

به گفته شریف نظام مافی همچنین هیات سوئیس قرار است در طول سفر سه روزه خود دیدارهایی نیز با فعالان بخش خصوصی داشته باشند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق بازرگانی ایران و سوئیس

ISCC ترویج و تسهیل روابط تجاری بهتر بین ایران و سوئیس. ارائه اطلاعات ضروری در مورد کسب و کار در این بازار ها. گرد همایی مدیران و تصمیم گیرندگان جهت تسهیل، بهبود ارتباطات و ارائه شبکه ارتباطی بین دو کشور. معرفی و پیشبرد منافع مشترک اعضاء. تشویق و تسهیلات ملاقات شرکت های عضو در هر دو کشور. تبلیغ هر دو کشور به عنوان مکان برتر برای توسعه کسب و کار.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]