اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950916196485441

همزمان با آغاز ماه مبارک ربیع الاول

پیش فروش اچ30 کراس ایران خودرو آغاز شد

کد: 13950916196485441

https://goo.gl/j8HJEE

، تهران , (اخبار رسمی): گروه صنعتی ایران خودرو همزمان با آغاز ماه پر خیر و برکت ربیع الاول، طرح پیش فروش محصول اج30 کراس را از امروز به اجرا گذاشته است.

پیش فروش اچ30 کراس ایران خودرو آغاز شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از ایران خودرو ،با توجه به استقبال زیاد شهروندان از خودرو اتوماتیک اچ30 کراس در فروش نخست و به منظور پاسخگویی به نیاز و تقاضای بازار و مشتریان، ایران خودرو طرح پیش فروش جدیدی را برنامه ریزی کرده است.

برمبنای این گزارش، متقاضیان می توانند با پرداخت 22 میلیون تومان وجه به عنوان پیش پرداخت، این خودرو را ثبت نام کرده و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

این گزارش می افزاید، موعد تحویل خودروهای ثبت نامی در این بخشنامه خرداد، تیر و مرداد 96 بوده و به وجوه مشتریان نیز سود مشارکتی معادل 20 درصد تعلق خواهد گرفت.

ظرفیت ثبت نام در این روش محدود بوده و از همین رو ثبت نام صرفا برای مشتریان حقیقی قابل اقدام است. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو به نشانی   ikco.iranecar.com نسبت به ثبت نام و خرید این محصول اقدام کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران خودرو

شرکت ایران‌خودرو (سهامی عام) در مرداد ماه سال 1341 با سرمایه 100 میلیون ریال تاسیس شد. تولید اولیه شرکت، اتوبوسهای معروف به «ال‌پی» بود که شاسی آن از آلمان وارد می شد و با نصب اتاق بر روی آن در کارخانه شمالی فعلی شرکت ایران‌خودرو مونتاژ می گردید. در ادامه این شرکت به تولید محصولاتی مانند پیکان، پژو 405 ، پژو پارس ELX ، سمند ال ایکس، سمند سریر و سورن، تندر90، رانا و دنا پرداخت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]