اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950930204155626

ایسوس کارت صوتی Xonar U7 MKII را معرفی کرد

یک کارت صوتی برای ارایه بهترین صدا

کد: 13950930204155626

https://goo.gl/qC8LeI

، تهران , (اخبار رسمی): ایسوس کارت صدایی با رابط USB به نام Xonar U7 MKII معرفی کرده که کیفیت صدا را در همه دستگاه ها برای شما مهیا می کند.

یک کارت صوتی برای ارایه بهترین صدا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ایسوس ،همانطور که در پردازش های سنگین برای داشتن بالاترین کیفیت نیاز به تجهیزات قدرتمند نظیر کارت گرافیک و پردازنده قدرتمند است، در مقوله صوت نیز نیاز به سخت افزار متناسب است. ایسوس همواره با درنظرگرفتن نیاز های کاربران، راهکارهایی متنوع در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این بار ایسوس کارت صدایی با رابط USB به نامXonar U7 MKII معرفی کرده که کیفیت صدا را در همه دستگاه ها برای شما مهیا می کند.
ابعاد کوچک، صدایی دیدنی!
Xonar U7 MKII ایسوس با استفاده از رابط USB، سازوکار و عملکردی مشابه نمونی قبلی یعنی Xonar U7 را دارا است که می تواند صدای 7.1 کاناله واقعی و با کیفیت 192kHz/24 بیت HD را تولید کند. مبدل دیجیتال به آنالوگ (DAC) Cirrus Logic CS4398 و فناوری انحصاری Hyper Grounding ایسوس می تواند نرخ سیگنال به نویز (SNR) 114 دسیبل داشته باشد که منجر به بهترین تجربه شنیدن صوت را دربرخواهد داشت.ابعاد کوچک Xonar U7 MKII برای میزکار کوچک یا حمل نقل و استفاده در لپتاپ ها بسیار مناسب است.
افزایش کیفیت بازی و محتوای چندرسانه ای
Xonar U7 MKII ایسوس برای بازی و تولید محتوای چندرسانه ای بسیار کارامد است. ورودی/خروجی های اختصاصی برای جک هدفن و میکروفن به کاربر اجازه می دهد تا بدون وقفه به بازی بپردازد. کنترلر گردان صدای روی Xonar U7 MKII عملکردی دوجانبه دارد و می توان بلندی صدای هدست و بلندگوها را با فشردن و کلیک روی آن به سادگی تنظیم کرده و صدای خروجی را سوئیچ کرد.
کنترل همه جانبه صدا
Xonar U7 MKII ایسوس با نرم افزارSonic Studioعرضه می شود که این نرم افزار امکان شخصی سازی همه جانبه بر روی اکولیزر و باند های مختلف صدا را فراهم می کند. برخلاف نرم افزارهای صوتی رایج و تنظیمات گیج کننده، Sonic Studio پروفایل های بهینه و جند منظوره متنوعی را به صورت پیشفرض در خود جای داده است. این کارت صوتی، مانند دیگر کارت صوتی های گیمینگ ایسوس از فناوری انحصاری Sonic Radar Pro ایسوس بهره می برد که به کاربر امکان تشخیص جهت صدا را در بازی های اول شخص و شوتینگ مهیا می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایسوس

ASUS از چهار حرف آخر کلمه Pegasus اسب بالداری در اسطوره‌های یونان، گرفته شده و بیانگر الهام از هنر و یادگیری است. ASUSتجسم قدرت، روح خلاق و پاک این موجود افسانه‌ای شاهانه و چالاک است که با هر محصول خود به بلندای کیفیت و خلاقیت صعود می‌کند. به عنوان یک بازیگر اصلی در صنعت فناوری اطلاعات، هدف سازمانی ایسوس فراهم‌سازی راه‌حل‌های خلاقانه فناوری اطلاعات است که به مردم و اصناف برای دستیابی به تمام ظرفیت‌هایشان قدرت می‌دهد. رسالت ایسوس قبل از توسعه محصولات قرار دارد و پیش از حرکت به جلو، در ابتدا اصول بنیادی هستند که منجر به پشتوانه قابل اطمینانی از اجزای مختلف رایانه مانند مادربوردها، کارت‌های گرافیکی و ابزارهای ذخیره‌سازی می‌شوند. ایسوس اکنون 16 خط تولید دارد که شامل محصولات تحول‌گرای رده Eee و Transformer، سیستم‌های رومیزی، سرورها، نوت‌بوک، گوشی‌های موبایل، ابزارهای شبکه، تجهیزات ارتباطی، مانیتورهای LSD، تلویزیون، وسایل وایرلس و بخش CPT (کیس، پاور و خنک‌کننده‌ها) است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]