اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951005206715730

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی عنوان کرد

تکذیب خبر خرید و فروش کودک در بیمارستانها

کد: 13951005206715730

https://goo.gl/5Wz06u

، تهران , (اخبار رسمی): حبیب الله مسعودی فرید، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی در نامه ای خطاب به میردهقان، مدیر کل نظارت و اعتباربخشی وزارت بهداشت، خبر منتشر شده از قول وی در شبکه های اجتماعی و برخی رسانه ها را تکذیب کرد.

تکذیب خبر خرید و فروش کودک در بیمارستانها

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت ،در این نامه آمده است: درج مطلبی از طرف برخی رسانه ها مبنی بر خرید و فروش کودک در تعدادی از بیمارستان های پایتخت از قول اینجانب نادرست بوده و به شدت تکذیب می گردد.
وی در ادامه این نامه از مدیر کل نظارت و اعتباربخشی درخواست کرده تا نسبت به پیگیری های لازم در مورد این خبر کذب اقدامات لازم انجام شود.
گفتنی است روز گذشته خبری از قول معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی‌ مبنی بر خرید و فروش کودکان در تعدادی از بیمارستان های پایتخت در برخی شبکه های مجازی و رسانه ها انتشار یافته بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

شعار «انسان سالم؛ محور توسعه پایدار» یکی از موضوعاتی است که در تدوین سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع این است که از این پس تمام برنامه ها و سیاست های کشور در این مدت 5 سال که در کشور مصوب و اجرایی باشد، باید تحت تاثیر این شعار محوری باشد و سلامت مردم و نقش انسان سالم در توسعه کشور مد نظر قرار گیرد و این، موضوع مهمی در کشور محسوب می شود. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول "تأمین سلامت مردم" در تحقق این هدف مصمم بوده و تمام توان خود را برای تحقق آن بسیج خواهد کرد. یکی از حقوق اساسی مردم دانستن و آگاهی است، آن هم در عصر ارتباطات و جامعه اطلاعاتی که بر اساس آگاهی و دانایی استوار است. بدیهی است در این میان، آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه سلامتی و بهداشت، اولی تر و ابتدایی ترین حق مردم خواهد بود. روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مأموریت سازمانی خود، همواره تمام توان خود را در امر اطلاع رسانی صحیح و شفاف به مردم به کار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه