اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951005206835807

تاریخ آغاز فروش سهام تغییر کرد

اعلام جزئیات جدید خرید سهام بیمه ملت

کد: 13951005206835807

https://goo.gl/9wDIxt

، تهران , (اخبار رسمی): هلدینگ مالی صندوق بازنشستگی کشوری، با انتشار اطلاعیه ای، ضمن اصلاح تاریخ آغاز فروش تسهیلات مربوط به سهام بیمه ملت به بازنشستگان کشوری، شرایط، ضوابط و چگونگی خرید آن را اعلام کرد.

اعلام جزئیات جدید خرید سهام بیمه ملت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری، هلدینگ مالی صندوق بازنشستگی کشوری در ابتدای این اطلاعیه با اشاره به اهداف و مزیت‌های خرید سهام بیمه ملت، تصریح کرده است: با توجه به سیاست‌های اخیر صندوق بازنشستگی کشوری، مقرر شده تا در راستای توانمندسازی هرچه بیشتر بازنشستگان کشوری، سهام برخی از شرکت‌های مالی و خدمت محور، شناسایی و پس از مذاکره و خریداری از طریق بازار بورس، با اختصاص تسهیلات لازم به بازنشستگان فرهیخته مشترک این صندوق واگذار شود. 
در ادامه این اطلاعیه ضمن اصلاح تاریخ آغاز فروش سهام از 28 آذر به اول دی ماه، آمده است: بدین منظور از کلیه بازنشستگان مشترک صندوق بازنشستگی کشوری دعوت می‌شود از تاریخ اول لغایت 15 دی ماه 95 با توجه به شرایط و ضوابط اعلام شده در این اطلاعیه، فرم درخواست خرید سهام بیمه ملت که در سایت این صندوق به نشانی www. cspf. ir بارگذاری می‌شود را تکمیل و سپس فرم شماره 2 را چاپ کرده، پس از تکمیل و امضا، این فرم را به هلدینگ مالی صندوق بازنشستگی کشوری ارسال کنند. 
هلدینگ مالی صندوق ضوابط و شرایط اختصاص تسهیلات و سهام بیمه ملت را به این شرح اعلام کرده است: 
1-تعداد سهام در نظر گرفته شده برای هر بازنشسته حداکثر معادل 2 درصد متوسط مستمری سالیانه است؛ 
2-تسهیلات در نظر گرفته شده برای خریداری این سهام، قرض الحسنه و بدون کارمزد و بهره است؛ 
3-مدت بازپرداخت ارزش سهام اختصاص یافته، حداکثر 36 ماه از مستمری بازنشسته محترم کسر خواهد شد؛ 
4-سهام بلافاصله به نام بازنشسته محترم منتقل می‌شود؛ 
5-هرگونه سود توزیع شده سالیانه این سهام از تاریخ خریداری تماماً متعلق به بازنشسته محترمِ صاحب سهم خواهد بود؛ 
6-با توجه به محدودیت منابع مالی و تعداد سهم اختصاص یافته به این طرح، در صورت افزایش درخواست‌های واصله بیش از تعداد پیش بینی شده، این امکان براساس اولویت زمانی ثبت نام در سایت، به بازنشستگان محترم اختصاص خواهد یافت. 
بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری، در زمان ثبت نام باید توجه داشته باشند که ذکر شماره دفتر کل بازنشستگی، شماره ملی، شماره تلفن همراه الزامی بوده و در صورت برخورداری از کد سهامداری در سازمان بورس و اوراق بهادار درج آن در فرم مربوطه موجب تسریع در اقدامات بعدی می‌شود. همچنین تکمیل فرم مربوطه، حقی را برای دریافت سهام به متقاضی ایجاد نخواهد کرد. 
در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است: خریداری و اختصاص سهام به بازنشستگان کشوری، تنها در صورت تکمیل فرم شماره2 و تحویل آن به هلدینگ مالی صندوق، می‌سر خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صندوق بازنشستگی کشوری

پس از تصویب قانون استخدام کشوری در تاریخ 31/3/1345 به موجب ماده 70 قانون مزبور اداره کل بازنشستگی با کلیه دارائی و موجودی صندوق بازنشستگی و اسناد و اوراق و بودجه وتعهدات خود از وزارت دارائی منتزع و تابع سازمان اموراداری واستخدامی کشور گردید و براساس اصلاحیه ماده مذکور از اول سال 1354 صندوق بازنشستگی کشوری به صورت موسسه ای مستقل وابسته به سازمان اموراداری و استخدامی کشور تشکیل گردید . با ادغام سازمانهای اموراداری و استخدامی کشور و برنامه وبودجه در تاریخ 11/12/1378و تشکیل سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، صندوق بازنشستگی کشوری نیز یکی از موسسات تابعه این سازمان شد ، با تصویب قانون نظام جامع رفاه وتامین اجتماعی در تاریخ 21/2/1383 و به موجب تبصره 2 ماده 17 این قانون ، صندوق بازنشستگی کشوری از سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور منتزع و تابع وزارت رفاه وتامین اجتماعی گردید و توسط صندوق بازنشستگی کشوری اداره می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]