اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951005207205626

دیجیتایمز:

ایسوس در سال 2016 هم در فروش نمایشگر ابرقدرت بود

کد: 13951005207205626

https://goo.gl/SbvN2J

، تهران , (اخبار رسمی): نشریه دیجیتایمز اعلام کرد: یکبار دیگر ایسوس توانست بیشترین میزان عرضه و فروش نمایشگر را در جهان بدست آورده و رقبایی قدرتمند همچون BenQ و Acer را کنار زند.

ایسوس در سال 2016 هم در فروش نمایشگر ابرقدرت بود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ایسوس ،این شرکت با کمک خط تولید اختصاصی گیمینگ، سبد کالای کاملی را برای کاربران خود عرضه می کند. در سال 2015 با استناد به اخبار و آمارهای فروش نمایشگر، ایسوس توانسته بود مقام نخست فروش و عرضه نمایشگرهای گیمینگ را به خود اختصاص دهد. با توجه به اتمام سال میلادی جاری، طبق گزارشات منابع معتبر نظیر نشریه دیجیتایمز،یکبار دیگر ایسوس توانست بیشترین میزان عرضه و فروش نمایشگر را در جهان بدست آورده و رقبایی قدرتمند همچون BenQ و Acer را کنار زند.
طبق گزارش دیجیتایمز که بر اساس تحقیقات بدست آمده از کمپانی های مرجع، تولید کنندگان و مصرف کنندگان جمع آوری شده، میزان درخواست نمایشگرهای رده بالا و به ویژه گیمینگ، اخیراً رشد چشمگیری داشته است. در ادامه متن کامل منشتر شده از دیجیتامیزآمده است :
"فروشندگان بزرگ نمایشگرهای گیمینگ با توجه به میانگین قیمت فروش و سود حاصل از آن، توجه بیشتری نسبت به مدل های میان رده و رایج به نمایشگرهای گیمینگ داشته اند. در این بین Asuetek Computer، BenQ و Acer با حفظ جایگاه اول تا سومی خود در سال گذشته بیشترین فروش در نمایشگرهای گیمینگ را نسبت به تازه واردهای نمایشگر های گیمینگ همچون Samsung Electronics، LG Electronics، Dell، Hewlett-Packard (HP)، Lenovo، AOC/Philips در امسال خواهند داشت.
در نمایشگرهای گیمینگ با نرخ تازه سازی 144 هرتز Asustek، BenQ و Acer شدید ترین رقابت را در فروش و عرضه داشتند که میزان سهم بازار هریک به ترتیب برای ایسوس 35 درصد، BenQ با 22-24 درصد و Acer با 17-19 درصد است.
این در حالی است که میزان ارسال نمایشگر در سال گذشته در جهان حدود 120 میلیون عدد در جهان بود که این عدد در سال 2016 هم تقریباً برابر است.اما در سال 2015، ارسال نمایشگرهای گیمینگ با نرخ تازه سازی 144 هرتز، چیزی در حدود 550000 تا 600000 عدد بود که در سال 2016 این عدد به 1.2 میلیون عدد رسید.با در نظر گرفتن این میزان رشد انتظار می رود حدود 2.5 میلیون دستگاه نمایشگر گیمینگ دیگر در سال 2017 و حدود 3.5 میلیون دستگاه در سال 2018 به فروش رسد."

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایسوس

ASUS از چهار حرف آخر کلمه Pegasus اسب بالداری در اسطوره‌های یونان، گرفته شده و بیانگر الهام از هنر و یادگیری است. ASUSتجسم قدرت، روح خلاق و پاک این موجود افسانه‌ای شاهانه و چالاک است که با هر محصول خود به بلندای کیفیت و خلاقیت صعود می‌کند. به عنوان یک بازیگر اصلی در صنعت فناوری اطلاعات، هدف سازمانی ایسوس فراهم‌سازی راه‌حل‌های خلاقانه فناوری اطلاعات است که به مردم و اصناف برای دستیابی به تمام ظرفیت‌هایشان قدرت می‌دهد. رسالت ایسوس قبل از توسعه محصولات قرار دارد و پیش از حرکت به جلو، در ابتدا اصول بنیادی هستند که منجر به پشتوانه قابل اطمینانی از اجزای مختلف رایانه مانند مادربوردها، کارت‌های گرافیکی و ابزارهای ذخیره‌سازی می‌شوند. ایسوس اکنون 16 خط تولید دارد که شامل محصولات تحول‌گرای رده Eee و Transformer، سیستم‌های رومیزی، سرورها، نوت‌بوک، گوشی‌های موبایل، ابزارهای شبکه، تجهیزات ارتباطی، مانیتورهای LSD، تلویزیون، وسایل وایرلس و بخش CPT (کیس، پاور و خنک‌کننده‌ها) است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]