اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951006208115638

انتصاب مدیران کل مبارزه باقاچاق سوخت و کالاهای هدف

کد: 13951006208115638

https://goo.gl/ON9xQo

، تهران , (اخبار رسمی): با حکم رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، آقایان «قاسم خورشیدی» به عنوان جانشین معاونت و مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق کالاهای هدف و « محمد مرادی» به سمت مدیرکل دفترمبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی و نظارت بر حمل و نقل ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شدند.

انتصاب مدیران کل مبارزه باقاچاق سوخت و کالاهای هدف

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، مراسم تودیع و معارفه مدیران کل مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی و نظارت بر حمل و نقل و کالاهای هدف صبح امروز در محل ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد.
در این مراسم گلستانی‌زاده، معاون برنامه ریزی، نظارت و هماهنگی اقتصادی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های صادقانه عباس نخعی، مدیرکل سابق دفتر مبارزه با قاچاق کالاهای هدف، قاسم خورشیدی را به عنوان مدیر کل مبارزه با قاچاق کالاهای  هدف معرفی کرد.
در حکم رییس ستاد برای خورشیدی آمده است: «با استعانت از درگاه ایزد منان، بنا بر پیشنهاد معاون محترم برنامه ریزی، نظارت و هماهنگی اقتصادی و نظر به شایستگی، مراتب تعهد، توانمندی و تجارب ارزشمندتان، جنابعالی را به سمت جانشین معاونت و مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق کالاهای هدف منصوب می‌نمایم.
انتظار است با نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری پیرامون مبارزه همه جانبه با قاچاق کالا و ارز و سرلوحه قرار دادن قانون، سیاست ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید با بهره‌گیری از تجربیات و توانمندی کلیه نیروها و ظرفیت‌های دستگاه‌ها در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله و شرح وظایف ابلاغی موفق و مثمر ثمر باشید.»
همچنین محمد مرادی، از سوی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به عنوان مدیرکل دفترمبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی و نظارت بر حمل و نقل، جایگزین خورشیدی شد.
شایان ذکر است خورشیدی همچنان مسئولیت سخنگویی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز را برعهده دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی