کد: 13951007208455416

به منظور حمایت از تولیدات داخلی انجام شد

بازدید مدیراستانی بانک ایران زمین ازصنایع شیمیایی

کد: 13951007208455416

https://goo.gl/Pg6RfZ

، تهران ، (اخبار رسمی): مدیریت شعب استان کرمان و هرمزگان بانک ایران زمین در راس هیاتی از مدیران ارشد این مدیریت از شرکت صنایع شیمیایی کرمان بازدید و با مدیران این شرکت به بحث و تبادل نظر پرداختند.

بازدیدمدیراستانی بانک ایران زمین ازصنایع شیمیایی

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، در راستای حمایت از تولیدات داخلی خواجوئی مدیر شعب استان کرمان و هرمزگان به همراه مدیران ارشد این مدیریت با مهندس ابراهیمی مدیر عامل شرکت صنایع شیمیایی کرمان زمین و آقای مهرابی مدیرمالی شرکت دیدارکردند.

خواجوئی در این دیدار ضمن معرفی خدمات نوین بانک ایران زمین و انجام هر چه بهتر تعاملات بانکی با مشتریان کلان، توضیحاتی در خصوص نحوه ی ارائه خدمات در جهت صدور ضمانت نامه های بانکی و دیگر خدمات قابل ارائه از طرف بانک به شرکت فوق بیان کردند.

حاضرین در این جلسه ضمن مثبت ارزیابی کردن این قبیل بازدیدها زمینه را برای گسترش همکاری ­های فی مابین مناسب ارزیابی کردند.

صنایع شیمیایی کرمان زمین در سال 1368 توسط متخصصین با سابقه و مجرب در امر تغذیه گیاهی و تولید کودهای شیمیایی در کرمان تأسیس شده و تحت نظارت موسسه تحقیقات خاک و آب به فعالیتهای تحقیقاتی ، خدماتی و شاوره کشاورزی پرداخته است. 

حاصل تحقیقات و تجربیات طولانی مدت این شرکت به طراحی و تولید انواع کودهای مایع و جامد اختصاصی و عمومی منجر گشته است. کیفیت و کمیت بالای تولیدات موجب شد تا این شرکت در سال 1382 توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و وزارت جهاد کشاورزی به عنوان اولین واحد برگزیده ملی در تولید کود انتخاب شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | بانک، بیمه و سرمایه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.