اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951007208510153

ثبت نام حضور در سمینار آغاز شد

برگزاری اولین سمینار عمومی مدیریت هوش هیجانی

کد: 13951007208510153

https://goo.gl/uCsTC2

، تهران , (اخبار رسمی): مجله موفقیت به منظور افزایش سطح آگاهی و دانش عمومی اولین سمینار عمومی مدیریت احساسات در روابط میان فردی (هوش هیجانی) را پانزدهم بهمن ماه با سخنرانی دکتر احمد حلت در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد کرد .

پوستر سمینار EQ دکتر احمد حلت

با توجه به فضای کسب و کار و پیچیدگی های انسان در محیط کار، هوش هیجانی و شناخت آن یکی از ابزارهای مهم در کنترل و هدایت روابط انسانی است

به گزارش روابط عمومی مجله موفقیت، با توجه به فضای کسب و کار و پیچیدگی های انسان در محیط کار، هوش هیجانی و شناخت آن یکی از ابزارهای مهم در کنترل و هدایت روابط انسانی است .

هوش هیجانی عامل کلیدی در ایجاد فضای خانوادگی و کاری است که موجبات رشد و پرورش افراد را فراهم می‏ سازد و آن ها را تشویق می ‏کند تا بهترین عملکرد را داشته باشند، توسعه و رشد هوش هیجانی می‏ تواند در ارتقای کیفی راندمان درعرصه اجتماعی کارایی بالایی را برای سیستم ایجاد کند .

در این سمینار علمی انگیزشی، حاضران با دریافت تحلیل ، درخواهند یافت که مدیریت هوش هیجانی به انسان ها کمک می کند که خودشان را شناخته و بتوانند روابطشان را در محیط های مختلف کاملاً مدیریت کنند، چراکه بشرامروزه به علت تغییرات دائمی و مستمر، ابهامات‏ و حجم اطلاعات زیاد متحمل فشار روانی زیادی‏ می‏ گردد.

سایر عناوینی که در این رویداد به مخاطبان حاضر در سالن و همچنین مخاطبان اینترنتی که بصورت زنده برنامه را ملاحظه خواهند کرد شامل عناوینی همچون ، چیستی هوش هیجانی ، مدیریت احساسات  ،  مهندسی ارتباطات  میان فردی و میان گروهی، تمریناتی برای آماده سازی مغز ،  مدیریت آتش اشتیاق وانگیزه برای خلق یک زندگی موفق ، تفاوت های دوست داشتن و عشق و مدیریت یک رابطه برای به رسیدن به ارتباط پایدار، می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این رویداد می توانید با شماره 22861807-021 دفتر مجله موفقیت یا سایت ایران کنسرت بخش همایش ها مراجعه کنید .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجله موفقیت

مجله موفقیت در شهریور 1376 با شماره مجوز انتشار 124/9378 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف اشاعه فرهنگ مثبت نگریدر سراسر جهان متولد شد و در صدد است بستر فرهنگی لازم را برای ارتقاء سطح کیفی و کمی بهداشت روانی جامعه فراهم آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]