اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951007208856023

انتشارکتاب هشتمین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان

کد: 13951007208856023

https://goo.gl/GPkb8U

، تهران , (اخبار رسمی): کتاب هشتمین مسابقه دوسالانه بین‌المللی نقاشی کودکان و نوجوانان تهران از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

انتشارکتاب هشتمین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کتاب هشتمین مسابقه دو سالانه بین‌المللی نقاشی کودکان و نوجوانان که با موضوع‌های «همه موجودات هستی (پرندگان، حیوانات، گیاهان و...) حق استفاده از آب را دارند»، «همه ما موجودات زنده در حفظ منابع آبی نقش داریم» و «من هم در مصرف درست آب مسوولم»، در نیمه نخست امسال برگزار شد، به چاپ رسیده است.
در این کتاب اعضای شورای سیاست‌گذاری، اسامی و بیانیه هیأت داوران، اسامی برندگان، جدول فراوانی مدال‌ها بر اساس کشورها و نقاشی‌های طلا، نقره و برنز منتشر شده است.
بر این اساس کودکان و نوجوانان 4 تا 16 سال از 39 کشور جهان از جمله بچه‌های ایرانی در این مسابقه شرکت کردند و 542 اثر برگزیده شرکت‌کنندگان نیز موفق به دریافت نشان‌های طلا، نقره، برنز و دیپلم افتخار شده است.
در عین حال، هشتمین مسابقه دو سالانه بین‌المللی نقاشی کودکان و نوجوانان از 1 تا 14 دی 1395 در قالب یک نمایشگاه نیز در معرض بازدید علاقه‌مندان قرار گرفته است.
هم‌‌چنین قرار است طی مراسمی از برگزیدگان این مسابقه تقدیر شود.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال 1344 با هدف ایجاد امکانات لازم جهت رشد و پرورش فکری و ذوقی کودکان و نوجوانان تاسیس شده است و عرصه فرهنگ، ادب، تعلیم و تربیت و هنر ایران در این سال‌ها شاهد رشد، بالندگی و تکامل این نهاد تاثیرگذار بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

نشریات و کتاب | هنرهای تجسمی